Panel kursanta

SZKOLIMY
ZAWODOWO

Centrum szkolenia kierowców
i operatorów maszyn budowlanych

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

WYBIERZ SWÓJ KURS

Maszyny do robót
ziemnych

Maszyny do robót
drogowych

Urządzenia dźwigowe
UDT

Kursy
spawania

Szkolenia
elektro energetyczne

Nauka
jazdy

Darmowe
szkolenia

Darmowe szkolenia

Chcesz podwyższyć swoje kompetencje i kwalifikacje zawodowe? Skorzystaj z oferty bezpłatnych szkoleń dla osób dorosłych. CSL LEKTOR jest zarejestrowane w Bazie Usług Rozwojowych jako wiarygodny przedsiębiorca, dzięki któremu możesz uzyskać kwalifikacje finansowane z funduszy Unii Europejskiej w wielu województwach.

Szkolenia Online

Centrum szkoleniowe lektor oprócz zajęć stacjonarnych
prowadzi również zajęcia teoretyczne w formie online

CENTRUM SZKOLENIOWE LEKTOR

CENTRUM SZKOLENIOWE NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

Oferujemy bogaty wybór szkoleń i kursów dla osób dorosłych i młodzieży w Centrum Szkoleniowym LEKTOR. Nasi doświadczeni wykładowcy i instruktorzy przekazują specjalistyczną wiedzę w prostych i zrozumiałych dla każdego słowach. Naszym celem jest nie tylko przygotowanie kursantów do zdania egzaminu, ale także zapewnienie rzetelnej porcji informacji i umiejętności, które umożliwią samodzielne prowadzenie pojazdów lub sterowanie urządzeniami o różnym charakterze.

Nasze centrum szkoleniowe ma wiele propozycji zajęć dla osób wchodzących na rynek pracy, planujących przebranżowienie lub zdobycie nowych umiejętności, co pozwoli na uzyskanie lepszej pracy. Oferujemy szkolenia z różnych dziedzin, takich jak budownictwo, drogownictwo, energetyka, spawalnictwo oraz uprawnienia kierowców zawodowych i prywatnych. Nasza oferta jest atrakcyjna dla szerokiego grona pracowników.

Kursy są realizowane zgodnie z przepisami prawnymi, a egzaminy przeprowadzamy na podstawie pełnomocnictw udzielonych przez instytucje egzaminacyjne.

Dla naszych Klientów organizujemy kursy dostosowane do ich potrzeb i możliwości czasowych. Możemy przeprowadzić szkolenia w trybie całodniowym, popołudniowym lub weekendowym, a terminy i godziny także są dostosowane do potrzeb kursantów.

W naszych salach wykładowych wykorzystujemy nowoczesne metody prezentacji i przekazywania wiedzy, a zajęcia praktyczne organizujemy na naszych poligonach. Nasz sprzęt jest nowoczesny i umożliwia skuteczne przygotowanie do nowych zadań zawodowych.

Zapraszamy do siedziby Centrum Szkoleniowego LEKTOR w Radzyminie lub naszych biur w Warszawie i Łomży. Chętnie udzielimy informacji na temat naszych szkoleń i dostosujemy plan zajęć do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub osobiście, jesteśmy do Twojej dyspozycji,

Najlepsza zdawalność

CS Lektor - najlepsza zdawalność kursów dla kierowców i operatorów maszyn budowlanych. Osiągnij sukces w branży dzięki naszej pomocy!

Własne sale wykładowe

Nasze centrum szkoleniowe oferuje kursy w najlepszych warunkach - dysponujemy własnymi, przestronnymi salami wykładowymi.

Własne place manewrowe

Posiadamy duże, własne place manewrowe - gwarantujemy najwyższą jakość szkolenia.

Atrakcyjne ceny

Zdobądź wymarzoną pracę w atrakcyjnej cenie! Wybierz nasze centrum szkoleniowe, gdzie oferujemy najlepsze ceny za wysokiej jakości kursy.

Własna baza pytań

Nie trać czasu na szukanie pytań! Oferujemy nie tylko najlepsze ceny, ale też własną bazę pytań dla naszych kursantów.

Elastyczne terminy

Oferujemy elastyczne terminy kursów, dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości.

The request is missing an API key. Or, The key parameter is invalid.

Szkolenia 3D

Wkrótce 

Skip to content