Centrum szkolenia kierowców
i operatorów maszyn budowlanych
Masz pytania? KLIKNIJ KONTAKT
Kursylektor.pl BLOG
Nauka spawania ? jak powinna wyglądać?

Kurs spawania to stosunkowo prosty i powszechnie dostępny sposób na zdobycie wartościowych umiejętności. Aby rozpocząć kurs spawania, nie musimy spełniać żadnych specjalnych wymagań. Kurs taki może ukończyć prawie każdy, a zdobyte w ten sposób uprawnienia spawacza będą mocnym atutem na rynku pracy. Sprawdźmy więc, jakie kursu spawania są najbardziej atrakcyjne i jak wybrać najlepszy z nich.

CZYTAJ WIĘCEJ
Uprawnienia na koparkoładowarkę ? jak wyrobić?

Koparkoładowarki to jedna z najbardziej uniwersalnych maszyn budowlanych. Z przodu mają zwykle zamontowaną szeroką łyżkę, charakterystyczną dla ładowarek, natomiast z tyłu posiadają ramię koparki. Takie wyposażenie pozwala na bardzo wszechstronne prace ziemne i budowlane. Operator koparkoładowarki może wykonać precyzyjny wykop, przetransportować urobek, uporządkować teren na placu budowy czy nawet dokonać prostych wyburzeń.

CZYTAJ WIĘCEJ
Uprawnienia na ładowarkę ? jak je wyrobić?

Ładowarki to stosunkowo uniwersalny rodzaj maszyn roboczych. Wykorzystywane są one w różnych gałęziach gospodarki – od sektora budowlanego przez sektor górniczy aż po rolny czy leśny. Doświadczony operator ładowarki nie powinien mieć więc problemów ze znalezieniem atrakcyjnej pracy.

CZYTAJ WIĘCEJ
Uprawnienia na koparkę ? co musisz o nich wiedzieć?

Kurs na koparkę to nie tylko szansa na zdobycie unikalnych, praktycznych umiejętności. To przede wszystkim droga do zdobycia dobrze płatnej i stabilnej pracy. Zanim wybierzecie konkretny kurs, warto sprawdzić, jakie są rodzaje uprawnień na koparkę, ile kosztuje takie szkolenie i czego można się w jego trakcie nauczyć.

CZYTAJ WIĘCEJ
Kurs spawania w 5 pytaniach i odpowiedziach

Interesuje Cię kurs na spawacza? Zastanawiasz się, ile kosztuje taki kurs, jak długo trwa i kto może do niego przystąpić? Odpowiedzi na te i inne pytania związane z kursami na spawacza znajdziesz w poniższym poradniku.

CZYTAJ WIĘCEJ
Szkolenia SEPowskie ? co musisz o nich wiedzieć?

Szkolenie SEP pozwala na zdobycie praktycznej wiedzy z zakresu dozoru i eksploatacji sieci energetycznych. Uprawnienia SEP będą atrakcyjnym dla wielu pracodawców dodatkiem do naszego CV. Dodatkowo wiedza zdobyta w czasie kursów SEP na pewno nie raz przyda nam się w życiu codziennym. Jeśli myślicie o tego rodzaju szkoleniu zawodowym, to zapraszamy do lektury. Zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie podstawowe informacje na temat szkoleń SEP i uprawnień, które można dzięki nim uzyskać.

CZYTAJ WIĘCEJ
Kurs ADR ? dlaczego warto?

Prawo jazdy kategorii C otwiera co prawda drogę do wielu stanowisk, jednak coraz częściej samo prawo jazdy to za mało, aby konkurować na rynku pracy o najlepsze posady. Sprawdźmy więc, co zawodowemu kierowcy daje kurs ADR i czy rzeczywiście warto go zrobić.

CZYTAJ WIĘCEJ
Kurs na żurawie ? dlaczego warto zrobić go u nas?

Dynamiczny rozwój sektora budowlanego sprawia, że zapotrzebowanie na wykwalifikowanych operatorów żurawi i specjalistycznych urządzeń dźwigowych stale rośnie. Kurs na żurawie jest więc całkiem dobrym pomysłem na zdobycie wartościowych i cenionych przez pracodawców umiejętności. Sprawdźmy dziś, dlaczego kurs na żurawie warto zrobić w naszych ośrodkach szkoleniowych i jakie są rodzaje uprawnień na żurawie.

CZYTAJ WIĘCEJ