Centrum szkolenia kierowców
i operatorów maszyn budowlanych
Masz pytania? KLIKNIJ
Logo Urząd Dozoru Technicznego
Kursylektor.plProfesjonalne szkolenia zawodowe Urządzenia dźwigowe UDTKurs na operatora podestów ruchomych kat.I P przejezdnych: samojezdne montowane na pojeździe

Kurs na operatora podestów ruchomych kat.I P przejezdnych: samojezdne montowane na pojeździe

Kurs na operatora podestów ruchomych kat. I P przejezdnych: samojezdne montowane na pojeździe

Centrum Szkoleniowe Lektor prowadzi kurs na podesty ruchome. Jeżeli w przyszłości chcesz obsługiwać podesty przejezdne (podnośniki nożycowe), przewoźne  lub samojezdne (montowane na pojeździe), to potrzebujesz specjalnego zaświadczenia. Korzystając z naszej oferty, nauczysz się obsługiwać poszczególne urządzenia, a także uzyskasz uprawnienia na podesty ruchome.

Ukończenie kursu na podesty ruchome to sposób na podniesienie swoich kompetencji i szansa na znalezienie lepiej płatnego zajęcia. W Centrum Szkoleniowym Lektor nauczysz się obsługiwać podesty ruchome przejezdne kat. I P, czyli samojezdne montowane na pojeździe (podnośnik koszowy montowany na pojeździe).

Modułowy program nauczania

W Centrum Szkoleniowym Lektor doskonale wiemy, że nasi kursanci mają różne potrzeby. Z tego względu wprowadziliśmy modułowy program nauczania. Dzięki temu możesz jednocześnie odbywać kursy na obsługę różnych urządzeń transportu, np. samojezdnych, wolnobieżnych i przewoźnych.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Jeżeli chcesz uzyskać uprawnienia na podesty ruchome, możesz to zrobić w dowolnym centrum szkoleniowym. Jest jednak kilka powodów, aby na zajęcia uczęszczać właśnie do nas:

  • zatrudniamy wykwalifikowanych wykładowców i instruktorów. Pracująca u nas kadra szkoleniowa ma doświadczenie i wie, na co zwrócić szczególną uwagę, aby pomóc kursantom zdobyć uprawnienia na podesty ruchome;
  • kładziemy nacisk zarówno na teorię, jak i praktykę. Podstawowe informacje o urządzeniach transportowych i pracy z nimi poznasz w czasie zajęć teoretycznych. Po ukończeniu tej części, odbędziesz zajęcia praktyczne – nauczysz się prawidłowo obsługiwać urządzenia transportu;
  • dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym. W Centrum Szkoleniowym Lektor zajęcia praktyczne odbywają się na urządzeniach transportu aktualnie wykorzystywanych przez firmy z branży;
  • oferujemy elastyczny tryb zajęć. W Centrum Szkoleniowym Lektor uprawnienia na podesty ruchome możesz zdobyć zarówno w trybie całodziennym, popołudniowym, jak i weekendowym. Godziny i terminy zajęć zawsze dostosowujemy do potrzeb kursantów.

uczestników.

Polecamy także kurs na ładowakę teleskopową oraz kurs na wózki widłowe.

Gdy ukończysz kurs na podesty ruchome

Aby uzyskać uprawnienia na podesty ruchome, musisz ukończyć kurs, a następnie przystąpić do egzaminu przed komisją powołaną przez Urząd Dozoru Technicznego. Jeżeli uzyskasz pozytywną ocenę, otrzymasz bezterminowe zaświadczenie kwalifikacyjne.

Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Gospodarki z dnia 18 lipca 2001 r. w sprawie trybu sprawdzania kwalifikacji wymaganych przy obsłudze i konserwacji urządzeń technicznych (Dz. U. z 2001 r. nr 79, poz. 849 wraz z późniejszymi zmianami).

Uczestnikiem kursu może zostać osoba, która:
  • jest pełnoletnia (ukończone 18 lat),
  • posiada co najmniej wykształcenie podstawowe,
Aby zapisać się na kurs pobierz poniższe materiały, wydrukuj, podpisz i prześlij skan na adres do najbliższego oddziału:
Aby dowiedzieć się więcej na temat kursu, kliknij jeden z linków poniżej.
Terminy kursów - Urządzenia dźwigowe UDT
Rodzaj maszyny / urządzenia Data rozpoczęcia Miasto
Radzymin 04-09-2019 - godz.13:30
24-09-2019 - godz.13:30
08-10-2019 - godz.13:30
Warszawa 04-09-2019 - godz.13:30
24-09-2019 - godz.13:30
- godz.13:30
Łomża 02-09-2019 - godz.09:30
24-09-2019 - godz.13:30
08-10-2019 - godz.13:30
Radzymin - Każdy poniedziałek
- Każdy poniedziałek
- Każdy poniedziałek
Warszawa - Każdy poniedziałek
- Każdy poniedziałek
- Każdy poniedziałek
Łomża - Każdy poniedziałek
- Każdy poniedziałek
- Każdy poniedziałek
SPRAWDŹ INNE SZKOLENIA