Centrum szkolenia kierowców
i operatorów maszyn budowlanych
Masz pytania? KLIKNIJ KONTAKT
Kursylektor.plProfesjonalne szkolenia zawodowe Urządzenia dźwigowe UDTKurs na operatora podestów ruchomych kat.I P przejezdnych: samojezdne montowane na pojeździe

Kurs na operatora podestów ruchomych kat.I P przejezdnych: samojezdne montowane na pojeździe

Kurs na operatora podestów ruchomych kat. I P przejezdnych: samojezdne montowane na pojeździe

Centrum Szkoleniowe Lektor prowadzi kurs na podesty ruchome. Jeżeli w przyszłości chcesz obsługiwać podesty przejezdne (podnośniki nożycowe), przewoźne  lub samojezdne (montowane na pojeździe), to potrzebujesz specjalnego zaświadczenia. Korzystając z naszej oferty, nauczysz się obsługiwać poszczególne urządzenia, a także uzyskasz uprawnienia na podesty ruchome.

Ukończenie kursu na podesty ruchome to sposób na podniesienie swoich kompetencji i szansa na znalezienie lepiej płatnego zajęcia. W Centrum Szkoleniowym Lektor nauczysz się obsługiwać podesty ruchome przejezdne kat. I P, czyli samojezdne montowane na pojeździe (podnośnik koszowy montowany na pojeździe).

Modułowy program nauczania

W Centrum Szkoleniowym Lektor doskonale wiemy, że nasi kursanci mają różne potrzeby. Z tego względu wprowadziliśmy modułowy program nauczania. Dzięki temu możesz jednocześnie odbywać kursy na obsługę różnych urządzeń transportu, np. samojezdnych, wolnobieżnych i przewoźnych.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Jeżeli chcesz uzyskać uprawnienia na podesty ruchome, możesz to zrobić w dowolnym centrum szkoleniowym. Jest jednak kilka powodów, aby na zajęcia uczęszczać właśnie do nas:

  • zatrudniamy wykwalifikowanych wykładowców i instruktorów. Pracująca u nas kadra szkoleniowa ma doświadczenie i wie, na co zwrócić szczególną uwagę, aby pomóc kursantom zdobyć uprawnienia na podesty ruchome;
  • kładziemy nacisk zarówno na teorię, jak i praktykę. Podstawowe informacje o urządzeniach transportowych i pracy z nimi poznasz w czasie zajęć teoretycznych. Po ukończeniu tej części, odbędziesz zajęcia praktyczne – nauczysz się prawidłowo obsługiwać urządzenia transportu;
  • dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym. W Centrum Szkoleniowym Lektor zajęcia praktyczne odbywają się na urządzeniach transportu aktualnie wykorzystywanych przez firmy z branży;
  • oferujemy elastyczny tryb zajęć. W Centrum Szkoleniowym Lektor uprawnienia na podesty ruchome możesz zdobyć zarówno w trybie całodziennym, popołudniowym, jak i weekendowym. Godziny i terminy zajęć zawsze dostosowujemy do potrzeb kursantów.

uczestników.

Polecamy także kurs na ładowakę teleskopową oraz kurs na wózki widłowe.

CENA KURSU: 700 zł. *

*Do ceny należyć doliczyć koszt opłaty egzaminacyjnej wraz z wydaniem uprawnień 250 zł.

 

Modułowy program nauczania pozwala uczestnikom szkolenia łaczyć ze sobą poszczególne kursy np: samojezdne + wolnobieżne+przewoźne w cenie 950 zł

Gdy ukończysz kurs na podesty ruchome

Aby uzyskać uprawnienia na podesty ruchome, musisz ukończyć kurs, a następnie przystąpić do egzaminu przed komisją powołaną przez Urząd Dozoru Technicznego. Jeżeli uzyskasz pozytywną ocenę, otrzymasz bezterminowe zaświadczenie kwalifikacyjne.

Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Gospodarki z dnia 18 lipca 2001 r. w sprawie trybu sprawdzania kwalifikacji wymaganych przy obsłudze i konserwacji urządzeń technicznych (Dz. U. z 2001 r. nr 79, poz. 849 wraz z późniejszymi zmianami).

Uczestnikiem kursu może zostać osoba, która:
  • jest pełnoletnia (ukończone 18 lat),
  • posiada co najmniej wykształcenie podstawowe,
  • prawo jazdy kategorii B, w przypadku posiadania prawa jazdy C kursant ma możliwość poruszania się dźwigiem po drogach publicznych.
Kliknij w jeden z przycisków poniżej, aby przejść do formularza kontaktowego i otrzymać informacje o zapisie na szkolenie
Aby zapisać się na kurs pobierz poniższe materiały, wydrukuj, podpisz i prześlij skan na adres do najbliższego oddziału:
Terminy kursów - Urządzenia dźwigowe UDT
Rodzaj maszyny / urządzenia Miasto Data rozpoczęcia
Radzymin 25-05-2023 - szkolenie stacjonarne
15-06-2023 - szkolenie stacjonarne
22-06-2023 - szkolenie online
Warszawa 25-05-2023 - szkolenie stacjonarne
15-06-2023 - szkolenie stacjonarne
22-06-2023 - szkolenie online
Łomża 25-05-2023 - sszkolenie stacjonarne
15-06-2023 - szkolenie stacjonarne
22-06-2023 - szkolenie online
Płock 25-05-2023 - szkolenie stacjonarne
15-06-2023 - szkolenie stacjonarne
22-06-2023 - szkolenie online
Radzymin - Szkolenia w każdą środę

- Indywidualne terminy
Warszawa - Szkolenia w każdą środę

- Indywidualne terminy
Łomża - Szkolenia w każdą środę

- Indywidualne terminy
Płock
17-06-2023 - szkolenie stacjonarne

KONSERWATOR urządzeń UDT  (wózków lub podestów lub suwnic lub żurawi)

Radzymin - szkolenie odbywa się 1x na kwartał roku lub na indywidualne zapisy
30-11--0001
30-11--0001
30-11--0001