Centrum szkolenia kierowców
i operatorów maszyn budowlanych
Masz pytania? KLIKNIJ KONTAKT
Logo Urząd Dozoru Technicznego
Kursylektor.plProfesjonalne szkolenia zawodowe Urządzenia dźwigowe UDTKurs na operatora wózków jezdniowych podnośnikowych kat. II WJO - wózek widłowy

Kurs na operatora wózków jezdniowych podnośnikowych kat. II WJO - wózek widłowy

Pracę na magazynie można sobie ułatwić, korzystając ze specjalnych urządzeń, np. wózków widłowych. Aby obsługiwać niektóre wózki widłowe, niezbędne jest posiadanie uprawnień. Chcesz pracować jako operator wózka widłowego? Zapisz się na kurs na wózki widłowe w Centrum Szkoleniowym Lektor. Po szkoleniu zdobędziesz wiedzę z zakresu  obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych kategorii II WJO.

Dla kogo są przeznaczone organizowane przez nas szkolenia na wózki widłowe?

Na kursy na wózki widłowe prowadzone przez instruktorów Centrum Szkoleniowego Lektor zapraszamy przede wszystkim:

  • osoby zamierzające starać się o pracę na magazynie,
  • pracowników sklepów i hurtowni,
  • kadrę nadzorującą pracę wózków widłowych.

Jeżeli jesteś już operatorem np. maszyn budowlanych, ale chcesz zdobyć także uprawnienia na wózki widłowe, również skorzystaj z naszej oferty.

Czego nauczysz się, korzystając z naszych kursów?

Kategoria II WJO to wózki jezdniowe podnośnikowe. Kursantów uczymy obsługi wózków jezdniowych z dowolnym napędem. Zajęcia są podzielone na dwa bloki:

  • część teoretyczną – w trakcie wykładów kursanci poznają rodzaje i budowę wózków widłowych oraz dowiadują się, jak bezpiecznie korzystać z wózka widłowego (jakie czynności należy wykonać przed i po zakończeniu pracy),
  • część praktyczną – pod okiem doświadczonego instruktora kursanci chcący zdobyć uprawnienia na wózki widłowe uczą się, jak poprawnie korzystać z urządzenia.

Każdy organizowany przez nas kurs na wózek widłowy jest prowadzony przez doświadczonych wykładowców, którzy potrafią w przystępny sposób przekazać swoją wiedzę. Dodatkowo zajęcia są prowadzone pod kątem przyszłego egzaminu – szczegółowo omawiane są wszystkie najważniejsze zagadnienia.

Egzamin po kursie na wózki widłowe – co warto o nim wiedzieć?

Osoby, które ukończą kurs na wózek widłowy, są dobrze przygotowane do egzaminu przeprowadzanego przez komisję wybraną przez Urząd Dozoru Technicznego. Uzyskanie pozytywnego wyniku z egzaminu oznacza uzyskanie uprawnień na wózki widłowe. Zaświadczenie jest wydawane bezterminowo.

Szkolimy w różnych systemach

Jeżeli chcesz zostać operatorem wózka widłowego, skorzystaj z naszej oferty. Z myślą o różnych potrzebach naszych kursantów organizujemy kursy całodniowe, odbywające się w godzinach popołudniowych i weekendy.

W Centrum Szkoleniowym Lektor realizowany jest modułowy program nauczania. Oznacza to, że nasi kursanci mogą jednocześnie zdobyć uprawnienia na obsługę różnych maszyn.

Cena kursu na wózki widłowe

Aktualna cena kursu na wózki widłowe jest podana powyżej. Do ceny kursu należy doliczyć jeszcze opłatę za wydanie uprawnień. Osoby, które skorzystają z naszej oferty, nie płacą dodatkowo za materiały szkoleniowe – są one wliczone w koszt kursu na wózek widłowy.

CENA KURSU: 505 zł *

*Do ceny należyć doliczyć koszt opłaty egzaminacyjnej wraz z wydaniem uprawnień 195 zł.

W cenie szkolenia znajduje się koszt materiałów dydaktycznych oraz zajęcia teoretyczne i praktyczne. 

Kurs prowadzony jest przez doświadczoną kadrę wykładowców i instruktorów, którzy w przystępnych słowach omawiają zagadnienia związane z problematyką wózków jezdniowych podnośnikowych. Atutem zajęć praktycznych realizowanych w naszej firmie jest nowoczesny sprzęt, na którym uczą się nasi kursanci. Dzięki temu, bez przeszkód podejmują oni pracę w zawodzie zaraz po zdanym egzaminie.

 

 

Uczestnikiem kursu może zostać osoba, która:
  • jest pełnoletnia (ukończone 18 lat),
  • posiada co najmniej wykształcenie podstawowe,
  • prawo jazdy kategorii B, w przypadku posiadania prawa jazdy C kursant ma możliwość poruszania się dźwigiem po drogach publicznych.
Kliknij w jeden z przycisków poniżej, aby przejść do formularza kontaktowego i otrzymać informacje o zapisie na szkolenie
Aby zapisać się na kurs pobierz poniższe materiały, wydrukuj, podpisz i prześlij skan na adres do najbliższego oddziału:
Terminy kursów - Urządzenia dźwigowe UDT
Rodzaj maszyny / urządzenia Miasto Data rozpoczęcia
Radzymin 09-12-2021 - stacjonarny
17-12-2021 - kurs on-line
13-01-2022 - stacjonarny
Warszawa 09-12-2021 - stacjonarny
17-12-2021 - kurs on-line
13-01-2022 - stacjonarny
Łomża 09-12-2021 - stacjonarny
17-12-2021 - kurs on-line
13-01-2022 - stacjonarny
Radzymin 09-12-2021 - stacjonarny
17-12-2021 - szkolenie on line
13-01-2022 - stacjonarny
Warszawa 09-12-2021 - stacjonarny
17-12-2021 - szkolenie on line
13-01-2022 - stacjonarny
Łomża 09-12-2021 - stacjonarny
17-12-2021 - szkolenie on line
13-01-2022 - stacjonarny

KONSERWATOR urządzeń UDT  (wózków lub podestów lub suwnic lub żurawi)

Radzymin