Centrum szkolenia kierowców
i operatorów maszyn budowlanych
Masz pytania? KLIKNIJ
Kursylektor.plProfesjonalne szkolenia zawodowe

Szkolenia na

Czego nauczysz się, korzystając z naszych kursów?

Kategoria II WJO to wózki jezdniowe podnośnikowe. Kursantów uczymy obsługi wózków jezdniowych z dowolnym napędem. Zajęcia są podzielone na dwa bloki:

  • część teoretyczną – w trakcie wykładów kursanci poznają rodzaje i budowę wózków widłowych oraz dowiadują się, jak bezpiecznie korzystać z wózka widłowego (jakie czynności należy wykonać przed i po zakończeniu pracy),
  • część praktyczną – pod okiem doświadczonego instruktora kursanci chcący zdobyć uprawnienia na wózki widłowe uczą się, jak poprawnie korzystać z urządzenia.

Każdy organizowany przez nas kurs na wózek widłowy jest prowadzony przez doświadczonych wykładowców, którzy potrafią w przystępny sposób przekazać swoją wiedzę. Dodatkowo zajęcia są prowadzone pod kątem przyszłego egzaminu – szczegółowo omawiane są wszystkie najważniejsze zagadnienia.

Egzamin po kursie na wózki widłowe – co warto o nim wiedzieć?

Osoby, które ukończą kurs na wózek widłowy, są dobrze przygotowane do egzaminu przeprowadzanego przez komisję wybraną przez Urząd Dozoru Technicznego. Uzyskanie pozytywnego wyniku z egzaminu oznacza uzyskanie uprawnień na wózki widłowe. Zaświadczenie jest wydawane bezterminowo.

Kurs na operatora wózków jezdniowych kat. I WJO - ładowarka teleskopowa

Kurs prowadzony przez Centrum Szkoleniowe Lektor umożliwia zdobycie uprawnień i nabycie wiedzy z zakresu obsługi wózków jezdniowych  podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz z osobą obsługującą wraz z ładunkiem

Kurs na operatora wózków jezdniowych podnośnikowych kat. II WJO - wózek widłowy

Pracę na magazynie można sobie ułatwić, korzystając ze specjalnych urządzeń, np. wózków widłowych. Aby obsługiwać niektóre wózki widłowe, niezbędne jest posiadanie uprawnień. Chcesz pracować jako operator wózka widłowego? Zapisz się na kurs na wózki widłowe w Centrum Szkoleniowym Lektor. Po szkoleniu zdobędziesz wiedzę z zakresu  obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych kategorii II WJO.

Kurs na operatora wózków jezdniowych podnośnikowych kat. III WJO

Kurs prowadzony przez Centrum Szkoleniowe Lektor umożliwia zdobycie uprawnień i nabycie wiedzy z zakresu obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych

Kurs na operatora wózków jezdniowych kat.I WJO - wózki wysokiego składowania

Kurs prowadzony przez Centrum Szkoleniowe Lektor umożliwia zdobycie uprawnień i nabycie wiedzy z zakresu obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych kat. I WJO - z operatorem podnoszonym wraz z ładunkiem. ( wózki wysokiego składowania)

Kurs prowadzony jest przez doświadczoną kadrę wykładowców i instruktorów, którzy w przystępnych słowach omawiają zagadnienia związane z problematyką wózków jezdniowych podnośnikowych. Atutem zajęć praktycznych realizowanych w naszej firmie jest nowoczesny sprzęt, na którym uczą się nasi kursanci. Dzięki temu, bez przeszkód podejmują oni pracę w zawodzie zaraz po zdanym egzaminie.