SZKOLENIA ON-LINE

Szkolenia on-line Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów Centrum Szkoleniowe Lektor oprócz zajęć stacjonarnych prowadzi również zajęcia teoretyczne w formie online ( bez potrzeby wychodzenia z domu). Zajęcia prowadzone w formie online stanowią bezpieczną i wygodną alternatywę dla spotkań tradycyjnych prowadzonych w naszym ośrodku. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów z użyciem nowoczesnych technik nauczania na odległość. Zastosowanie dwóch najważniejszych elementów szkoleniowych pozwala na zachowanie najwyższych standardów dydaktycznych z jakich słynie nasz ośrodek. Dzięki pieczołowicie przygotowanej infrastrukturze sieciowej nie jest konieczne posiadanie mikrofonu czy kamery internetowej, co w praktyce oznacza, że wykłady prowadzone przez internet możesz oglądać na dowolnym urządzeniu z dostępem do sieci.

Szkolenia on-lineW formie online odbywają się kursy na Urządzenia Dźwigowe UDT, maszyny budowlane, maszyny drogowe, prawo jazdy oraz szkolenie kwalifikacji zawodowych kierowców- kod 95. W CSLektor możesz skutecznie podnosić swoje kwalifikacje w wygodny, a przede wszystkim bezpieczny sposób.

Centrum Szkoleniowe przygotowało również dla swoich uczniów autorską platformę z której mogą oni skutecznie pozyskać wiedzę oraz sprawdzić jej poziom m. in na kursach operatów wózków podnośnikowych, podestów, żurawi czy suwnic.

Jeżeli chcesz zapisać się na szkolenie prowadzone w takiej formie skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zajęciach bez wychodzenia z domu!

Formularz zapisu na szkolenie ONLINE

@

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od CSL LEKTOR Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest CSL LEKTOR z siedzibą w Radzyminie, ul. 1-go Maja 7. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.