Centrum szkolenia kierowców
i operatorów maszyn budowlanych
Masz pytania? KLIKNIJ
SZKOLENIA ZA GRANICĄ

Szkolenia dla Polaków mieszkających za granicą

Nowe szkolenia – ciekawa praca!
Oferujemy szeroki zakres szkoleń i kursów przeznaczonych dla osób dorosłych i młodzieży. Gwarantujemy doświadczoną kadrę wykładowców i instruktorów, którzy w prostych, przystępnych i zrozumiałych dla każdego słowach przekażą niezbędną wiedzę z zakresu każdego kursu. Naszym celem jest nie tylko przygotowanie uczestników kursu do zdania egzaminu – proces edukacji realizujemy w sposób, dzięki któremu każdy kursant otrzymuje rzetelną porcję informacji i umiejętności umożliwiających samodzielną jazdę samochodem lub sterowanie pojazdami/urządzeniami o różnym charakterze.

Prowadzimy zajęcia zarówno dla osób wchodzących dopiero na rynek pracy, jak i tych, którzy planują przebranżowienie się lub zdobycie nowych uprawnień pozwalających na uzyskanie lepszej pracy. Nasze szkolenia to propozycja dla wszystkich, którzy szukają odmiennych możliwości w zakresie pozyskania nowego, bardziej atrakcyjnego zawodu. Szeroki zakres oferowanych usług szkoleniowych sprawia, że jesteśmy firmą, której oferta jest atrakcyjna dla szerokiego grona pracowników.

Wszystkie kursy realizowane są na podstawie i zgodnie z przepisami prawnymi. Egzaminy przeprowadzamy w oparciu o pełnomocnictwa udzielone przez wskazane prawem instytucje egzaminacyjne.
Wybierz kategorię kursu
Maszyny do robót drogowych
Spawanie
Kursy prawa jazdy
Kursy UDT
Maszyny do robót ziemnych
Polski Intytut Certyfikacji

Co nas wyróżnia?

Najlepsza zdawalność
Najlepsza zdawalność
Własne sale wykładowcze
Własne sale wykładowcze
Własne place manewrowe
Własne place manewrowe
Transport z lotniska
Transport z lotniska
Własna baza noclegowa
Własna baza noclegowa
Elastyczne terminy
Elastyczne terminy