Centrum szkolenia kierowców
i operatorów maszyn budowlanych
Masz pytania? KLIKNIJ KONTAKT
Kursylektor.pl ZMIANY DLA SZKOLEŃ REALIZOWANYCH W OKRESIE PANDEMII

ZMIANY DLA SZKOLEŃ REALIZOWANYCH W OKRESIE PANDEMII

Szanowni Klienci,
Informujemy , że wszystkie szkolenia w naszym ośrodku w okresie pandemii odbywają się dobrowolnie oraz z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa dla naszych klientów oraz kadry szkolącej. Dodatkowo dla wygody i bezpieczeństwa naszych kursantów w naszych ośrodkach wprowadziliśmy możliwość odbywania niektórych szkoleń w formie e learningu oraz wykładów ON LINE (wykłady na żywo). Z ofertą takich szkoleń zapoznacie się dzwoniąc lub pisząc do naszych oddziałow.
W całym ośrodku istnieje obowiązek zasłaniania nosa i ust, obowiązek dezynfekcji rąk ( w budynku są ogólnie dostępne środki do dezynfekcji rąk). Wszystkie nasze pomieszczenia szkoleniowe są dodatkowo ozonowane oraz dezynfekowane.
Naszych klientów przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość, ale ze względu na utrudnienia spowodowane odbywaniem się kursów w okresie pandemii czasookresy niektórych szkoleń mogą ulec wydłużeniu. CSLEKTOR zapewnia, że dokłada wszelkich starań aby jak obniżyć skutki realizacji kursów w okresie pandemi.
Ponadto informujemy, że istnieje możliwość przełożenia szkoleń rozpoczętych przed ogłoszeniem pandemii na terenie RP (tj. 11.03.2020r) na okres po ustaniu pandemii, zgłaszając taką chęć w drodze pisemnej do każdego z naszych oddziałów(również mailowo).

Wszystkie szkolenia organizowane przez CSLEKTOR w okresie pandemii wymagają od uczestników WŁASNYCH środków ochronnych. Ośrodek w okresie pandemi ma prawo żądać właściwych zabezpieczeń od uczestników szkolenia zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa, tym samym tworząc bezpieczne miejsce szkoleń dla naszych kursantów. Ośrodek nie ponosi kosztów związanych z dodatkowym wyposażeniem specjalistycznym niezbędnym do szkolenia a będącym własnością uczestników szkolenia ( kask motocyklisty, rękawice motocyklowe, przyłbica spawalicza, rękawice spawalnicze, gogle ochronne, maski z filtrem, maseczki ochronne itp).

Jeśli Państwo macie dodatkowe pytania prosimy o kontaktowanie się z poszczególnymi oddziałami.

Dziękujemy

Zespół
CSLEKTOR
POWRÓT