Centrum szkolenia kierowców
i operatorów maszyn budowlanych
Masz pytania? KLIKNIJ KONTAKT

Kurs na operatora walców drogowych

Interesują Cię uprawnienia na walec drogowy? Jesteś we właściwym miejscu! Przygotowaliśmy dla Ciebie interesującą ofertę specjalistycznych szkoleń w tym zakresie. Jeżeli chcesz pracować na stanowisku operatora maszyn budowlanych, zdobyć specjalistyczne kwalifikacje i zarabiać więcej - zapraszamy na kurs na walec drogowy. W Centrum Szkoleniowym Lektor zdobędziesz niezbędną wiedzę. Doświadczeni instruktorzy gruntownie przygotują Cię do egzaminu, po zdaniu którego zdobędziesz uprawnienia na walec drogowy.

Kurs na operatora walca drogowego organizowany przez Centrum Szkoleniowe Lektor pozwala zdobyć także praktyczne umiejętności niezbędne do wykonywania zawodu operatora walców drogowych klasy II. Dlatego organizowane przez nas zajęcia składają się z dwóch części – teoretycznej i praktycznej.

Modułowy program nauczania – zostań operatorem maszyn budowlanych

Centrum Szkoleniowe Lektor prowadzi modułowy program nauczania. U nas możesz uzyskać kilka uprawień jednocześnie i tym samym zyskać możliwość pracy jako operator różnych maszyn budowlanych. Przykładowo realizując kurs na walec drogowy, możesz też odbyć szkolenie na ładowarki jednonaczyniowe klasy III czy spycharki klasy I i III. W ten sposób szybko podniesiesz swoje kwalifikacje i zyskasz konkurencyjność na rynku pracy.

Uprawnienia na walec drogowy - organizacja kursu

Nasz kurs, dzięki któremu zdobędziesz uprawnienia na walec drogowy, może być realizowany w toku całodziennym, popołudniowym lub weekendowym. Do potrzeb uczestników dostosowujemy także terminy oraz godziny lekcji.

Kurs na uprawnienia na walec drogowy składa się z:

  • zajęć teoretycznych prowadzonych w naszych salach wykładowych
  • zajęć praktycznych realizowanych w trybie indywidualnym na naszym poligonie

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych wykładowców i instruktorów, którzy mają doskonały kontakt z kursantami i potrafią w przystępny sposób przekazać całą istotną wiedzę.

Kurs zamyka się egzaminem państwowym przed komisją Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego. Po zdanym egzaminie uczestnik kursu otrzymuje świadectwo i uprawnienia państwowe do wykonywania pracy jako operator walca drogowego kl.II - wszystkie oraz odpowiedni wpis w książce operatora.

Kursy operatorów maszyn do robót ziemnych są realizowane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 11 stycznia 2017 r. zmieniającym Rozporządzenie Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych.

CENA KURSU: 1550 zł. *

*Do ceny należyć doliczyć koszt organizacji sesji egzaminacyjnej wraz z wydaniem uprawnień 350 zł 

Jak uczymy, czyli zdobądź z nami uprawnienia na walec drogowy

Operator walca drogowego musi nie tylko znać konstrukcję i prawidłową obsługę tej maszyny budowlanej, ale także wiedzieć, jak zapewnić sobie bezpieczne warunki do pracy. Wszystkie te aspekty pracy w charakterze operatora walca drogowego są omawiane podczas szkolenia.

Nasi wykładowcy przekazują wiedzę w przystępny sposób. Podczas zajęć praktycznych pokazują, jak prawidłowo obsługiwać maszyny i korygują błędy. Z nami poznasz podstawy eksploatacji maszyn budowlanych, a umiejętności te będziesz mógł rozwijać w czasie pracy zawodowej.

Nauka w dogodnym systemie

Nasi kursanci to często osoby pracujące. Z tego względu wychodzimy naprzeciw ich potrzebom, organizując zajęcia w różnych systemach. Kurs na walec drogowy możesz odbyć u nas w trybie całodziennym, popołudniowym lub weekendowym.

Niezależnie od wybranego systemu nauki zapewniamy pełne wsparcie. Otrzymasz od nas również wszelkie niezbędne materiały, dzięki którym zgłębisz tajniki pracy na stanowisku operatora walca.

Zdobądź z nami uprawnienia na walec drogowy

Kurs na walec drogowy to najlepsze przygotowanie do egzaminu państwowego organizowanego przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego. Jeżeli zdasz egzamin z wynikiem pozytywnym, zdobędziesz uprawnienia do obsługi walca drogowego , które zostaną potwierdzone wpisem w książce operatora.

W zakresie programu kursu znajdują się:

  • zagadnienia BHP
  • użytkowanie i obsługa walca drogowego

 

Wszystkie zajęcia praktyczne prowadzone na nowoczesnych maszynach powszechnie stosowanych w polskich firmach. Dzięki temu nasi kursanci, zaraz po zdanym egzaminie, mogą bez przeszkód wykonywać pracę operatora walca drogowego.

Uczestnikiem kursu może zostać osoba, która:
  • jest pełnoletnia (ukończone 18 lat),
  • posiada co najmniej wykształcenie podstawowe,
Jeśli uczestnik kursu chce poszerzyć posiadane uprawnienia wówczas organizatorowi szkolenia winien przedstawić książeczkę operatora, która potwierdza posiadanie przez niego innych uprawnień IMBiGS.
Kliknij w jeden z przycisków poniżej, aby przejść do formularza kontaktowego i otrzymać informacje o zapisie na szkolenie
Aby zapisać się na kurs pobierz poniższe materiały, wydrukuj, podpisz i prześlij skan na adres do najbliższego oddziału:
Terminy kursów - Maszyny do robót drogowych
Rodzaj maszyny / urządzenia Miasto Data rozpoczęcia

 

Radzymin 07-10-2023 - szkolenie stacjonarne
21-10-2023 - szkolenie on line
28-10-2023 - szkolenie stacjonarne
Warszawa 07-10-2023 - szkolenie stacjonarne
21-10-2023 - szkolenie on line
28-10-2023 - szkolenie stacjonarne
Łomża 07-10-2023 - szkolenie stacjonarne
21-10-2023 - szkolenie on line
28-10-2023 - szkolenie stacjonarne
Płock 07-10-2023 - szkolenie stacjonarne
21-10-2023 - szkolenie on line
28-10-2023 - szkolenie stacjonarne
Radzymin 16-09-2023
07-10-2023

Warszawa 16-09-2023
07-10-2023

Łomża 16-09-2023
07-10-2023

Płock 16-09-2023
07-10-2023

Radzymin 30-09-2023


Warszawa 30-09-2023


Łomża 30-09-2023


Płock 30-09-2023