Panel kursanta

Kursy dla kierowców
zawodowych

Wybierz kurs dla siebie:

Szkolenia dla kierowców zawodowych – kursy na przewóz rzeczy

CSL Lektor organizuje efektywne kursy dla kierowców zawodowych, zajmujących się przewozem osób, rzeczy oraz materiałów niebezpiecznych. Są to szkolenia podnoszące kwalifikacje kierowcy posiadającego prawo jazdy na samochody ciężarowe lub autobusy oraz wymagane przepisami. Kierowca, który nie legitymuje się odpowiednim wpisem w prawie jazdy, ryzykuje mandatami, a nawet utratą pracy. Szkolenia okresowe należy odbywać raz na pięć lat w celu przedłużenia ważności posiadanego świadectwa kwalifikacji zawodowej.

Zainwestuj w siebie i swoje umiejętności

Jest to obowiązek wynikający z przepisów prawa, ale każdy rozsądny kierowca przyzna zapewne, że przypomnienie sobie wiedzy z zakresu prawa o ruchu drogowym, a także poprawa umiejętności jazdy to dla niego realna korzyść. Niezależnie od tego, ile tysięcy kilometrów ma się na liczniku, doskonalenie umiejętności zawodowych to czas dobrze zainwestowany w siebie.

Nasza oferta dla kierowców zawodowych

Nowi adepci zawodu, którzy uzyskali prawo jazdy odpowiedniej kategorii, muszą przejść kwalifikację wstępną. Dopiero po kursie oraz zdaniu egzaminu państwowego otrzymują świadectwo kwalifikacji zawodowej, uprawniające do podjęcia pracy w zawodzie kierowcy i przewożenia osób lub ładunków. Zapewniamy także możliwość kwalifikacji wstępnej przyspieszonej, a więc szkolenia obejmującego o połowę mniej godzin nauki. Prowadzimy również kursy ADR, przeznaczone dla kierowców, chcących uzyskać uprawnienia do przewozu materiałów niebezpiecznych. Może to być kurs podstawowy albo specjalistyczny, po którym kierowca będzie mógł transportować materiały wybuchowe, promieniotwórcze lub te umieszczone w cysternach. Szkolimy także w zakresie nalewania i opróżniania cystern.

Kilka słów o nauce w CSL Lektor

Znakomici wykładowcy i instruktorzy prowadzą zajęcia, korzystając z nowoczesnej bazy szkoleniowej. Dysponujemy między innymi własną bazą e-learningową do zajęć teoretycznych, a także symulatorem ciężarówki, służącym do zajęć praktycznych i ćwiczeń. Każdy kurs dla kierowcy zawodowego w CSL to dodatkowa, rzetelna wiedza oraz przypomnienie i ugruntowanie już posiadanych umiejętności. Na zajęciach u nas nikt się nie nudzi ani nie ma poczucia straty czasu. Zapewniamy materiały szkoleniowe, a także przykładową bazę pytań egzaminacyjnych. Absolwenci naszych kursów doskonale radzą sobie na egzaminach – mamy pod tym względem najlepsze statystyki w kraju. Dogodne terminy szkoleń oraz przystępne ceny to dodatkowe atuty naszego ośrodka.

Szkolenia organizujemy w Warszawie, Radzyminie i Łomży.
Zapewniamy także możliwość przejścia badań lekarskich oraz testów psychologicznych. Egzaminy państwowe odbywają się w naszym ośrodku.

Skip to content