Panel kursanta

SZKOLENIA
ONLINE

Zajęcia bez wychodzenia z domu!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów Centrum Szkoleniowe Lektor oprócz zajęć stacjonarnych prowadzi również zajęcia teoretyczne w formie online ( bez potrzeby wychodzenia z domu). Zajęcia prowadzone w formie online stanowią bezpieczną i wygodną alternatywę dla spotkań tradycyjnych prowadzonych w naszym ośrodku. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów z użyciem nowoczesnych technik nauczania na odległość. Zastosowanie dwóch najważniejszych elementów szkoleniowych pozwala na zachowanie najwyższych standardów dydaktycznych z jakich słynie nasz ośrodek. Dzięki pieczołowicie przygotowanej infrastrukturze sieciowej nie jest konieczne posiadanie mikrofonu czy kamery internetowej, co w praktyce oznacza, że wykłady prowadzone przez internet możesz oglądać na dowolnym urządzeniu z dostępem do sieci.

W formie online odbywają się kursy na Urządzenia Dźwigowe UDT, maszyny budowlane, maszyny drogowe, prawo jazdy oraz szkolenie kwalifikacji zawodowych kierowców- kod 95. W CSLektor możesz skutecznie podnosić swoje kwalifikacje w wygodny, a przede wszystkim bezpieczny sposób.

Centrum Szkoleniowe przygotowało również dla swoich uczniów autorską platformę z której mogą oni skutecznie pozyskać wiedzę oraz sprawdzić jej poziom m. in na kursach operatów wózków podnośnikowych, podestów, żurawi czy suwnic.

Jeżeli chcesz zapisać się na szkolenie prowadzone w takiej formie skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zajęciach bez wychodzenia z domu!

Skip to content