Panel kursanta

Nauka jazdy

Opis kursu:

Uprawnienia i Wiek: Nasz kurs prawa jazdy kategorii A otwiera drogę do kierowania wszystkimi typami motocykli. Minimalny wiek wymagany do uczestnictwa to 24 lata, co zapewnia dostęp do pełnego zakresu uprawnień motocyklowych.

Wymagania Wstępne: Kandydaci muszą posiadać Profil Kandydata na Kierowcę (PKK) dla kategorii A, wydawany przez Wydział Komunikacji https://www.gov.pl/web/gov/uzyskaj-prawo-jazdy   Oferujemy również możliwość wykonania badań do PKK w naszym ośrodku. Umów się na badania.

Szkolenie Teoretyczne i Praktyczne: Kurs obejmuje 30 godzin szkolenia teoretycznego, przygotowującego do egzaminu państwowego, oraz 20 godzin szkolenia praktycznego. Szkolenie praktyczne jest dostosowywane indywidualnie do umiejętności kursanta i obejmuje m.in. naukę obsługi motocykla, techniki jazdy, oraz zachowania w sytuacjach awaryjnych.

Strój Ochronny: Na zajęcia praktyczne wymagany jest odpowiedni strój ochronny, w tym wiązane obuwie, spodnie z długimi nogawkami, kurtka, rękawice oraz własny kask ochronny (zalecany ze względów sanitarnych).

Egzamin Państwowy: Egzamin teoretyczny obejmuje 32 pytania i trwa 25 minut. Dla posiadaczy prawa jazdy kategorii A1 lub A2 egzamin teoretyczny jest zwolniony. Egzamin praktyczny składa się z pięciu etapów, w tym sprawdzenia pojazdu, wykonania zadań na placu manewrowym i w ruchu drogowym.

Doświadczenie i Skuteczność: Od 2005 roku Centrum Szkoleniowe Lektor oferuje kursy prawa jazdy kategorii A, prowadzone przez doświadczonych instruktorów i wykładowców. Nasze zajęcia odbywają się na trasach egzaminacyjnych i pojazdach identycznych jak w WORD, co zapewnia skuteczne przygotowanie do egzaminu państwowego i uzyskanie wymarzonych uprawnień.

Nauka jazdy

Cena kursu:

2600
*

 zł.

*(20h praktyki)

Najbliższe terminy:

Radzymin

– w każdy wtorek badaniami do PKK

Warszawa

Łomża

Płock

Skip to content