Panel kursanta

Nauka jazdy

Opis kursu:

Centrum Szkoleniowe LEKTOR oferuje kurs przygotowujący uczestników do zdobycia uprawnień koniecznych do kierowania autobusem. Warunkiem uzyskania prawa jazdy jest pozytywne zdanie egzaminu państwowego, do którego przygotowują kursantów nasi doświadczeni instruktorzy i wykładowcy w zakresie zarówno teorii, jak i praktyki. Nasze szkolenie umożliwia zdobycie uprawnień w zakresie kategorii D.

 

  • Realizujemy kurs kwalifikacji wstępnej oraz kwalifikacji wstępnej przyśpieszonej razem z kursem prawa jazdy kat.D.

 

W Centrum Szkoleniowym Lektor wykonasz zarówno badania psychologiczne oraz badania lekarskie.Współpracujemy wyłącznie ze specjalistami w tej dziedzinie. Badania dla kierowców przeprowadzane są przez lekarzy posiadających uprawnienia zgodnie z ustawą osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami i kierowców.

 

Dysponujemy pojazdami szkoleniowymi spełniającymi wymogi egzaminacyjne. Pojazdy identyczne jak pojazdy w Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego.

Nauka jazdy

Cena kursu:

od 5000
*

 zł.

*4500 zł (40h praktyki) / 5500 zł (60h praktyki) Do ceny należy doliczyć koszt organizacji sesji egzaminacyjnej wraz z wydaniem uprawnień 350zł

Najbliższe terminy:

Radzymin

– w każdy wtorek badaniami do PKK

Warszawa

Łomża

Płock

W Centrum Szkoleniowym Lektor wykonasz zarówno badania psychologiczne oraz badanie lekarskie:

  • b.lekarskie -200 zł.
  • b.psychologiczne – 150 zł.

Szkolenie obejmuje część teoretyczną oraz praktyczną.

Skip to content