Panel kursanta

Kursy dla kierowców zawodowych

Opis kursu:

Zapraszamy do skorzystania z naszego kursu, który przygotowuje uczestników do objęcia stanowiska kierowcy związanego z samodzielnym przewozem materiałów niebezpiecznychzarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami.

Po pozytywnym wyniku egzaminu państwowego uczestnik otrzymuje:

  • zaświadczenie o przeszkoleniu kierowcy

W związku ze zmianą przepisów odnośnie wydawania zaświadczeń ADR dla kierowców, każda osoba przystępująca od egzaminu zobowiązana jest dostarczyć fotografię o wymiarach 3,5 x 4,5 cm.

Szkolenie ma na celu przekazanie uczestnikom teoretycznej wiedzy na temat prawidłowego i bezpiecznego przewożenia towarów niebezpiecznych i wykonywania wszelkich czynności związanych z organizacją przewozu. Kurs zakończony jest egzaminem a pozytywne zaliczenie skutkuje otrzymaniem odpowiednich uprawnień. Zaświadczenie ADR umożliwia podjęcie i wykonywanie legalnej pracy, jest ważne 5 lat i podlega możliwości cyklicznego przedłużania.

Nasza oferta obejmuje dwa rodzaje kursów

  • Kurs ADR początkowy – adresowany do kierowców zawodowych podchodzących po raz pierwszy do zdobycia zaświadczenia ADR. Uczestnik musi mieć ukończony 21 rok życia i posiadać prawo jazdy odpowiedniej kategorii.
  • Kurs ADR doskonalący – adresowany do kierowców zawodowych, którzy posiadają już podstawowe zaświadczenie ADR, ale należy je przedłużyć o następne 5 lat.

Dlaczego „Podstawowy kurs ADR” to klucz do Twojego zawodowego sukcesu?

W dynamicznie rozwijającym się sektorze transportu materiałów niebezpiecznych, posiadanie certyfikatu ADR nie jest już tylko atutem – to konieczność. Nasz kurs ADR zapewnia kompleksowe przygotowanie do pracy z materiałami niebezpiecznymi, gwarantując nie tylko zwiększenie Twoich kwalifikacji, ale i podniesienie standardów bezpieczeństwa na drogach. A to wszystko w atrakcyjnej cenie 800 PLN, która jest inwestycją w Twoją przyszłość zawodową.

Co zyskasz uczestnicząc w naszym kursie ADR?

  • Fundamenty wiedzy o ADR – od podstaw po zaawansowane techniki pracy z materiałami niebezpiecznymi, kurs obejmuje wszystkie kluczowe obszary.
  • Praktyczne umiejętności – skupiamy się na praktycznym zastosowaniu wiedzy, abyś mógł bezpiecznie i efektywnie pracować w swoim zawodzie.
  • Atrakcyjna cena – oferujemy ten kompleksowy kurs za jedynie 800 PLN, co czyni go dostępnym dla każdego, kto chce podnieść swoje kompetencje zawodowe.

Dlaczego nasz kurs ADR wyróżnia się na rynku?

Oferując kurs za 800 PLN, stawiamy na dostępność, ale nie kosztem jakości. Nasze szkolenie prowadzone jest przez doświadczonych specjalistów z branży, którzy dzielą się nie tylko teoretyczną wiedzą, ale i praktycznymi wskazówkami, przydatnymi na co dzień. Ponadto, po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat ADR, otwierający przed Tobą nowe możliwości zawodowe w transporcie materiałów niebezpiecznych.

Kursy dla kierowców zawodowych

Cena kursu:

800
*

 zł.

*cena szkolenia zawiera koszt wydania uprawnień 50zł

Najbliższe terminy:

Radzymin

15-07-2024 – Stacjonarny

Warszawa

15-07-2024 – Stacjonarny

Łomża

15-07-2024 – Stacjonarny

Płock

15-07-2024 – Stacjonarny

Kursy prowadzone są w systemie zajęć teoretycznych. Realizuje je doświadczona kadra dydaktyczna, która w prostych słowach potrafi przekazać wiedzę i umiejętności.

Skip to content