Panel kursanta

Maszyny do robót ziemnych

Opis kursu:

Kurs łączony ładowarki klasa III + I – dlaczego warto zdecydować się na takie właśnie rozwiązanie? Otóż na rynku pracy nie brakuje ofert zatrudnienia dla operatorów ładowarek. Osoby z uprawnieniami na specjalistyczny sprzęt budowlany zarabiają też znacznie powyżej średnie krajowej i mają szerokie możliwości wykorzystania swoich umiejętności. Dla wszystkich, którzy chcą dołączyć do tego grona i zdobyć specjalistyczne uprawnienia przygotowaliśmy kurs łączony ładowarki klasa III + I.

Kurs operatora ładowarki – szczegóły

Kurs operatora ładowarki, prowadzony przez Centrum Szkoleniowe Lektor, ma na celu przygotowanie uczestników do zdania egzaminu praktycznego i teoretycznego przed komisją powołaną przez Siec Badawczą Łukasiewicz Warszawski Instytutu Technologiczny. Pozwala to na uzyskanie kwalifikacji zawodowych w zawodzie operatora ładowarki jednonaczyniowej wszystkich typów. Dzięki temu uczestnik kursu uzyskuje wiedzę praktyczną i teoretyczną, którą z pewnością wykorzysta w pracy oraz podczas późniejszych kursów doskonalenia swoich umiejętności.

Kurs operatora ładowarki umożliwia zdobycie uprawnień do pracy w zakresie:

 • operatora ładowarek jednonaczyniowych bez ograniczeń

Kurs ładowarki klasa III + I – zakres szkolenia

Program proponowanego przez nas kursu obejmuje:

 • zagadnienia BHP
 • zagadnienia użytkowania i obsługi maszyn roboczych oraz obsługi, budowy i technologii ładowarek jednonaczyniowych
 • zajęcia praktyczne prowadzone na nowoczesnych maszynach

Po pozytywnym wyniku egzaminu państwowego uczestnik otrzymuje:

 • książkę operatora maszyn roboczych
 • świadectwo ukończenia kursu i uprawnienia państwowe do wykonywania pracy operatora ładowarek jednonaczyniowych bez ograniczeń

Kurs łączony ładowarki klasa III +I – organizacja

W zależności od indywidualnych potrzeb kursantów kurs może być realizowany w trybie całodziennym, popołudniowym lub weekendowym. Dostosowujemy również terminy oraz godziny kursów. Zajęcia prowadzą doświadczeni instruktorzy i wykładowcy, którzy w przystępny sposób przekazują wiedzę uczestnikom.

Gdzie znajdziesz pracę po kursie ładowarki klasa III + I?

Kurs na operatora ładowarek otwiera przed jego uczestnikami wiele nowych możliwości. Operatorzy ładowarek jednonaczyniowych po naszym kursie mogą pracować na wszelkiego typu inwestycjach budowlanych, w przedsiębiorstwach drogowych, składach materiałów sypkich i w miejscach przeładunkowych. Ładowarki wykorzystywane są również na żwirowniach i piaskarniach. Ponadto, maszyny te pracują przy niewielkich wyburzeniach i podczas porządkowania placów porozbiórkowych. Co najważniejsze, osoby z uprawnieniami na ładowarki mogą świadczyć usługi samodzielnie, a zainteresowanie ich pracę nigdy nie słabnie.

Uczestnikiem kursu może zostać osoba, która:
 • jest pełnoletnia (ukończone 18 lat),

Jeśli uczestnik kursu chce poszerzyć posiadane uprawnienia wówczas organizatorowi szkolenia winien przedstawić książeczkę operatora, która potwierdza posiadanie przez niego innych uprawnień Sieci Badawczej Łukasiewicz Warszawskiego Instytutu Technologiczny.

Kursy operatorów maszyn do robót ziemnych są realizowane zgodnie z §23 – §26 Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych” (Dz.U. 2001 r., Nr 118, poz. 1263 ze zmianami).

Rozwiń swoje umiejętności i zwiększ swoje możliwości z naszym kurs łączonym

W świecie budownictwa i inżynierii, wiedza i doświadczenie w obsłudze ciężkiego sprzętu są bezcenne. Nasz ekskluzywny kurs na operatora ładowarki jednonaczyniowej klasy III i I (bez ograniczeń) otwiera przed Tobą drzwi do nieograniczonych możliwości w branży. Za inwestycję w wysokości 2700 PLN, otrzymujesz nie tylko wszechstronne szkolenie teoretyczne i praktyczne, ale również szansę na zdobycie podwójnych uprawnień, które są kluczem do sukcesu zawodowego.

Co zyskujesz wybierając nasz kurs?

 • Zaawansowaną wiedzę i praktykę – kurs łączy głęboką teorię z intensywnymi ćwiczeniami praktycznymi, przygotowując Cię do pracy z najnowszym sprzętem w różnych warunkach.
 • Podwójne certyfikaty – unikatowy program kursu umożliwia zdobycie uprawnień klasy III oraz I, co maksymalizuje Twoje możliwości na rynku pracy.
 • Konkurencyjną cenę – oferujemy to kompleksowe szkolenie za tylko 2700 PLN, co stanowi doskonałą inwestycję w Twoją karierę.

Dlaczego nasze szkolenie wyróżnia się na tle konkurencji?

Nasz kurs łączony na operatora ładowarki jednonaczyniowej klasy III + I (bez ograniczeń) został zaprojektowany, aby zapewnić uczestnikom najlepsze możliwe przygotowanie do pracy w dynamicznie zmieniającym się sektorze budownictwa. Doświadczeni trenerzy, nowoczesny sprzęt oraz praktyczne podejście do nauki sprawiają, że nasze szkolenie jest najlepszym wyborem dla każdego, kto chce zainwestować w swoją przyszłość. Cena 2700 PLN odzwierciedla wartość, jaką otrzymujesz, inwestując w swoje umiejętności i rozwój.

Maszyny do robót ziemnych

Cena kursu:

2700
*

 zł.

*Do ceny należy doliczyć koszt organizacji sesji egzaminacyjnej

Najbliższe terminy:

Radzymin

22-06-2024 – Online
29-06-2024 – Stacjonarny
13-07-2024 – Stacjonarny

Warszawa

22-06-2024 – Online
29-06-2024 – Stacjonarny
13-07-2024 – Stacjonarny

Łomża

22-06-2024 – Online
29-06-2024 – Stacjonarny
13-07-2024 – Stacjonarny

Płock

22-06-2024 – Online
29-06-2024 – Stacjonarny
13-07-2024 – Stacjonarny

W cenie kursu zawierają się:

 • wykłady razem z kompletem materiałów szkoleniowych
 • zajęcia praktyczne

Każdy kurs składa się z:

 • zajęć teoretycznych  prowadzonych w naszych salach wykładowych
 • zajęć praktycznych realizowanych na naszym poligonie
 • egzaminu państwowego przed komisją egzaminacyjną powołaną przez Sieć Badawczą Łukasiewicz Warszawski Instytutu Technologiczny
Skip to content