Panel kursanta

Maszyny do robót ziemnych

Opis kursu:

Kurs łączony na operatora spycharek kl.III + I to doskonały sposób na zdobycie nowych umiejętności i atrakcyjnego zawodu.

Kurs umożliwia zdobycie uprawnień w zakresie pracy jako:

 • operator spycharek bez ograniczeń

Po pozytywnym wyniku egzaminu państwowego uczestnik otrzymuje:

 • książkę operatora maszyn roboczych
 • świadectwo

W zależności od potrzeb uczestników kursy mogą być realizowane w trybie całodziennym, popołudniowym lub weekendowym. Elastycznie dostosowujemy do uczestników również terminy i godziny kursów.

Naszym atutem są doświadczeni wykładowcy i instruktorzy, którzy w prosty sposób przekazują kursantom wiedzę teoretyczna i praktyczną.

Zaletą prowadzonych przez nas kursów jest fakt, że wszystkie zajęcia praktyczne realizowane są na nowoczesnym sprzęcie umożliwiającym rzetelną naukę na maszynach wykorzystywanych obecnie przez pracodawców w branży.

Cel kursu:

Celem kursu jest przygotowanie uczestników szkolenia do uzyskania kwalifikacji do wykonywania zawodu operatora spycharki bez ograniczeń uprawnień i zdanie egzaminu państwowego, zdawanym przed Komisją Egzaminacyjną, jaka jest powołana przez Sieć Badawczą Łukasiewicz Warszawski Instytut Technologiczny.

Organizacja kursu:

Zajęcia kursu prowadzone są w ramach zajęć teoretycznych realizowanych w naszych salach wykładowych i zajęć praktycznych realizowanych na naszym poligonie.

Uczestnikiem kursu może zostać osoba, która:
 • jest pełnoletnia (ukończone 18 lat),

Jeśli uczestnik kursu chce poszerzyć posiadane uprawnienia wówczas organizatorowi szkolenia winien przedstawić książeczkę operatora, która potwierdza posiadanie przez niego innych uprawnień wydanych przez  Sieć Badawczą Łukasiewicz Warszawski Instytut Technologiczny.

Kursy operatorów maszyn do robót ziemnych są realizowane zgodnie z §23 – §26 Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych” (Dz.U. 2001 r., Nr 118, poz. 1263 ze zmianami).

Inwestuj w Swój Rozwój z Nami!

W obliczu rosnącego zapotrzebowania na wykwalifikowanych operatorów spycharek w branży budowlanej i inżynieryjnej, oferujemy kurs, który stanowi bramę do zawodowego sukcesu. „Kurs łączony na operatora Spycharek kl.III + I (bez ograniczeń)” to Twoja szansa na zdobycie kompleksowych umiejętności i wiedzy, niezbędnych do efektywnej i bezpiecznej pracy. Dzięki inwestycji w wysokości zaledwie 2350 PLN, zdobędziesz certyfikaty potwierdzające Twoje umiejętności, otwierając sobie drogę do lepszych ofert pracy.

Dlaczego warto wybrać właśnie nasz kurs?

 • Zdobycie podwójnych kwalifikacji – kurs umożliwia zdobycie uprawnień do obsługi spycharek klasy III oraz klasy I, co pozwala na pracę bez ograniczeń na różnorodnych projektach budowlanych.
 • Doświadczeni instruktorzy – szkolenie prowadzone przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem praktycznym w branży, co gwarantuje najwyższą jakość nauczania.
 • Atrakcyjna cena – oferujemy kompleksowy kurs za jedyne 2350 PLN, co stanowi doskonałą inwestycję w Twoje przyszłe zarobki i stabilność zatrudnienia.

Co wyróżnia nasz kurs na tle konkurencji?

Nasz „Kurs łączony na operatora Spycharek kl.III + I (bez ograniczeń)” skupia się na praktycznym zastosowaniu wiedzy w realnych warunkach pracy. Dzięki nowoczesnym metodom szkolenia i dostępu do aktualnego sprzętu, uczestnicy kursu szybko nabywają umiejętności niezbędne na rynku pracy. Inwestycja w wysokości 2350 PLN to klucz do Twojego zawodowego rozwoju i zwiększenia atrakcyjności na rynku pracy.

Maszyny do robót ziemnych
PROMOCJA

Cena kursu:

  2900 zł.  
2350
*

 zł.

*Do ceny należy doliczyć koszt organizacji sesji egzaminacyjnej wraz z wydaniem uprawnień

Najbliższe terminy:

Radzymin

22-06-2024 – Online
29-06-2024 – Stacjonarny
13-07-2024 – Stacjonarny

Warszawa

22-06-2024 – Online
29-06-2024 – Stacjonarny
13-07-2024 – Stacjonarny

Łomża

22-06-2024 – Online
29-06-2024 – Stacjonarny
13-07-2024 – Stacjonarny

Płock

22-06-2024 – Online
29-06-2024 – Stacjonarny
13-07-2024 – Stacjonarny

W cenie kursu zawierają się:

 • wykłady razem z kompletem materiałów szkoleniowych
 • zajęcia praktyczne

Program kursu obejmuje:

 • zagadnienia BHP
 • zagadnienia użytkowania i obsługi maszyn roboczych oraz obsługi, budowy różnych typów spycharek
 • zajęcia praktyczne, które są prowadzone na nowoczesnych maszynach
Skip to content