Panel kursanta

Maszyny do robót ziemnych

Opis kursu:

Kurs montażysty rusztowań budowlano-montażowych metalowych to propozycja dla osób, które chcą zdobyć nowy oraz poszukiwany w budownictwie zawód.

Kurs umożliwia zdobycie kompetencji w zakresie:

  • montażysty rusztowań budowlano-montażowych metalowych wraz z montażem i demontażem

Kurs na rusztowania – kilka uprawnień jednocześnie

Modułowy program nauczania pozwala uczestnikom uzyskać kilka uprawnień jednocześnie np. montażysta rusztowań, ładowarki jednonaczyniowe kl.III i I, spycharki kl.III i I, równiarki, walce drogowe itp.

Po pozytywnym wyniku egzaminu państwowego uczestnik otrzymuje:

  • książkę operatora maszyn roboczych
  • świadectwo

Kurs montażystów rusztowań – organizacja i tryb zajęć

Organizacja szkolenia:

Nasze kursy, w tym kurs montera rusztowań, w zależności od potrzeb uczestników, realizujemy w trybie całodziennym, popołudniowym czy weekendowym.

Do kursantów dopasowujemy także terminy i godziny zajęć.

Kurs składa się z:

  • zajęć teoretycznych prowadzonych w naszych salach wykładowych
  • zajęć praktycznych realizowanych na naszym poligonie; zajęcia praktyczne przeprowadzamy na nowoczesnym sprzęcie, dzięki czemu kursanci uczą się na rusztowaniach powszechnie wykorzystywanych w budownictwie

Kurs na rusztowania – program i egzamin

Program szkolenia obejmuje zagadnienia związane z BHP przy montażu i użytkowaniu rusztowań, dokumentację techniczną oraz zasady użytkowania rusztowań budowlano-montażowych metalowych, konstrukcję rusztowań budowlano-montażowych z rur stalowych oraz systemowych, technologię montażu i demontażu rusztowań.

Kurs montażystów rusztowań zamyka się egzaminem państwowym składającym się z części praktycznej i teoretycznej przed komisją Sieci Badawczej Łukasiewicz Warszawskiego Instytutu Technologicznego. Po zdanym egzaminie uczestnik kursu otrzymuje świadectwo oraz uprawnienia montażysty rusztowań budowlano-montażowych metalowych wraz z montażem i demontażem.

Kursy operatorów maszyn do robót ziemnych są realizowane zgodnie z §23 – §26 Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych” (Dz.U. 2001 r., Nr 118, poz. 1263 ze zmianami).

Uczestnikiem kursu może zostać osoba, która:
  • jest pełnoletnia (ukończone 18 lat),

Jeśli uczestnik kursu chce poszerzyć posiadane uprawnienia wówczas organizatorowi szkolenia winien przedstawić książeczkę operatora, która potwierdza posiadanie przez niego innych uprawnień Sieci Badawczej Łukasiewicz Warszawskiego Instytutu Technologicznego.

Opanuj Sztukę Montażu Rusztowań i Otwórz Sobie Drzwi do Nowych Możliwości!

Rusztowania budowlano-montażowe metalowe stanowią kluczowy element w budownictwie i przemyśle – są fundamentem bezpieczeństwa i efektywności na każdym placu budowy. Nasz kurs montażysty rusztowań to nie tylko zdobycie praktycznych umiejętności, ale również inwestycja w Twoją przyszłość zawodową. Za jedyne 1300 PLN, oferujemy Ci kompleksowe szkolenie, które otworzy przed Tobą nowe ścieżki kariery w dynamicznie rozwijającej się branży.

Co zyskujesz wybierając nasz kurs?

  • Profesjonalne przygotowanie – prowadzony przez doświadczonych instruktorów, kurs zapewnia gruntowną wiedzę teoretyczną oraz intensywne treningi praktyczne.
  • Wszechstronne umiejętności – nauczysz się projektowania, montażu i demontażu rusztowań metalowych, co jest nieocenione w wielu sektorach przemysłu.
  • Konkurencyjna cena – całe szkolenie, wraz z egzaminem końcowym i certyfikatem, oferujemy w atrakcyjnej cenie 1300 PLN.

Dlaczego warto inwestować w kurs montażysty rusztowań?

Zdobycie uprawnień montażysty rusztowań budowlano-montażowych metalowych to otwarcie się na liczne oferty pracy, zarówno w kraju, jak i za granicą. Branża budowlana ciągle poszukuje wykwalifikowanych specjalistów, a kurs za 1300 PLN to inwestycja, która szybko się zwraca poprzez lepsze perspektywy zatrudnienia i wyższe zarobki.

Maszyny do robót ziemnych

Cena kursu:

1300
*

 zł.

*Do ceny należy doliczyć koszt organizacji sesji egzaminacyjnej wraz z wydaniem uprawnień

Najbliższe terminy:

Radzymin

17-06-2024 – Stacjonarny

Warszawa

17-06-2024 – Stacjonarny

Łomża

17-06-2024 – Stacjonarny

Płock

17-06-2024 – Stacjonarny

W cenie wliczone są wykłady razem z kompletem materiałów szkoleniowych, zajęcia praktyczne.

Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych wykładowców i instruktorów, którzy wiedzę i umiejętności przekazują w prostych, zrozumiałych słowach.

Skip to content