Panel kursanta

Maszyny do robót drogowych

Opis kursu:

Kurs na operatora frezarki do nawierzchni dróg to sposób na zdobycie uprawnień w zakresie obsługi tych maszyn. Dzięki ukończeniu naszego kursu zyskujesz szansę na zdobycie nowego i atrakcyjnego zawodu.

 

Kurs umożliwia zdobycie uprawnień w zakresie:

  •  operatora frezarki do nawierzchni dróg kl.I – wszystkie

 

Modułowy program nauczania pozwala uczestnikom uzyskać kilka uprawnień jednocześnie np. koparki jednonaczyniowe kl.III i I, ładowarki jednonaczyniowe kl.III i I, spycharki kl.III i I, równiarki, walce drogowe itp.

 

Po pozytywnym wyniku egzaminu państwowego uczestnik otrzymuje:

  • książkę operatora maszyn roboczych
  • świadectwo

 

W skład każdego kursu wchodzą:

  • zajęcia teoretyczne prowadzone w naszych salach wykładowych
  • zajęcia praktyczne, realizowane na naszym poligonie

 

Organizacja kursu:

Kursy prowadzimy w trybie całodziennym, popołudniowym czy weekendowym. Możemy też dopasować terminy i godziny zajęć do wymagań kursantów.

Zajęcia prowadzą doświadczeni wykładowcy i instruktorzy, którzy wiedzę przekazują w przystępny dla wszystkich sposób.

W programie kursu znajdują się zagadnienia BHP oraz użytkowania i obsługi frezarek do nawierzchni dróg, a także zajęcia praktyczne, które prowadzimy jedynie na nowoczesnych maszynach wykorzystywanych powszechnie w polskim drogownictwie. Dzięki temu nasi kursanci bez problemu, zaraz po ukończonym kursie, mogą realizować pracę operatorów frezarek do nawierzchni dróg.

Kursy operatorów maszyn do robót ziemnych są realizowane zgodnie z §23 – §26 Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych” (Dz.U. 2001 r., Nr 118, poz. 1263 ze zmianami).

 

Zdobądź Kluczowe Umiejętności w Branży Budowy i Remontów Dróg!

Budowa i utrzymanie dróg wymaga precyzji i profesjonalizmu. Nasz kurs na operatora frezarki do nawierzchni dróg za jedyne 2050 PLN oferuje szkolenie, które wyposaży Cię w umiejętności i wiedzę potrzebną do efektywnej pracy z tym specjalistycznym sprzętem. Dzięki temu kursowi zyskasz certyfikat umożliwiający pracę w dynamicznie rozwijającej się branży budowlanej, zwiększając swoje perspektywy zawodowe.

Dlaczego warto zainwestować w ten kurs?

  • Szkolenie Praktyczne i Teoretyczne – Nasz kurs obejmuje zarówno praktyczną obsługę frezarki, jak i teoretyczne podstawy potrzebne do zrozumienia procesów związanych z frezowaniem nawierzchni.
  • Doświadczeni Instruktorzy – Skorzystaj z wiedzy ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy zapewnią Ci wszystkie niezbędne narzędzia do skutecznej i bezpiecznej pracy.
  • Atrakcyjna Cena – 2050 PLN to inwestycja w Twoją przyszłość zawodową, która otworzy przed Tobą nowe możliwości w sektorze budowlanym, gdzie kwalifikowani operatorzy są wysoko cenieni.

Certyfikat, Który Otwiera Drzwi do Zawodowej Kariery

Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności jako operatora frezarki do nawierzchni dróg. Jest to kluczowe dla pracy na wielu projektach infrastrukturalnych, zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. Twoja inwestycja w wysokości 2050 PLN zwróci się wielokrotnie dzięki możliwościom zatrudnienia w licznych projektach budowy i remontu dróg.

Zarejestruj Się Już Dziś i Zostań Profesjonalnym Operatorem Frezarki!

Jeśli jesteś gotów na rozwój w specjalizacji, która jest kluczowa dla każdego projektu drogowego, nasz kurs za 2050 PLN jest idealnym wyborem. Zapisz się teraz, aby nie przegapić możliwości zdobycia cennych umiejętności i rozpoczęcia atrakcyjnej kariery. Inwestuj w swoje umiejętności zawodowe już dziś, a Twój profesjonalizm i certyfikat otworzą przed Tobą nowe perspektywy zawodowe!

 

Uczestnikiem kursu może zostać osoba, która:
  • jest pełnoletnia (ukończone 18 lat),
  • posiada co najmniej wykształcenie podstawowe,

Jeśli uczestnik kursu chce poszerzyć posiadane uprawnienia wówczas organizatorowi szkolenia winien przedstawić książeczkę operatora, która potwierdza posiadanie przez niego innych uprawnień Sieci Badawczej Łukasiewicz Warszawskiego Instytutu Technologicznego.

Maszyny do robót drogowych

Cena kursu:

2050
*

 zł.

*Do ceny należy doliczyć koszt organizacji sesji egzaminacyjnej wraz z wydaniem uprawnień 350zł

Najbliższe terminy:

Radzymin

22-06-2024 – Online
29-06-2024 – Stacjonarny
13-07-2024 – Stacjonarny

Warszawa

22-06-2024 – Online
29-06-2024 – Stacjonarny
13-07-2024 – Stacjonarny

Łomża

22-06-2024 – Online
29-06-2024 – Stacjonarny
13-07-2024 – Stacjonarny

Płock

22-06-2024 – Online
29-06-2024 – Stacjonarny
13-07-2024 – Stacjonarny

Kurs jest zakończony egzaminem państwowym, składającym się z dwóch części – egzaminu praktycznego oraz teoretycznego przed komisją Sieci Badawczej Łukasiewicz Warszawskiego Instytutu Technologicznego.

 

Po zdaniu egzaminu kursant dostaje świadectwo ukończenia kursu i zyskuje uprawnienia państwowe do wykonywania pracy operatora frezarki do nawierzchni dróg kl.I – wszystkie oraz odpowiedni wpis w książce operatora.

W cenie kursu zawarte są wykłady razem z kompletem materiałów szkoleniowych, zajęcia praktyczne.

Skip to content