Panel kursanta

Maszyny do robót ziemnych

Opis kursu:

Chcesz pracować jako operator koparek jednonaczyniowych? Niezbędne uprawnienia na koparkę możesz zdobyć właśnie u nas. Centrum Szkoleniowe Lektor to miejsce, w którym cyklicznie organizowany jest kurs na operatora koparki jednonaczyniowej w I klasie. U nas zdobędziesz niezbędną wiedzę teoretyczną na temat koparek, a także nauczysz się je prawidłowo obsługiwać.

Co zyskasz, jeżeli na kurs operatora koparki zapiszesz się właśnie u nas? Odbywając zajęcia w Centrum Szkoleniowym Lektor, zdobędziesz uprawnienia na obsługę wszystkich koparek z klasy I, bez względu na typ koparki.

Modułowy program nauczania – wyspecjalizuj się w obsłudze maszyn roboczych

W Centrum Szkoleniowym Lektor możesz nauczyć się obsługi kilku rodzajów maszyn roboczych i uzyskać kilka uprawnień jednocześnie. Jest to możliwe dzięki wprowadzeniu modułowego programu nauczania. Kurs na koparki jednonaczyniowe klasy I możesz połączyć z kursem na operatora koparki klasy III lub spycharki klasy I i III. Szkolimy również przyszłych operatorów innych maszyn roboczych, np. walców drogowych i równiarek.

 

Zależnie od potrzeb uczestników, kursy mogą być realizowane w trybie całodziennym, popołudniowym lub weekendowym, elastycznie dostosowujemy do Państwa terminy i godziny kursów.

Zajęcia prowadzą doświadczeni wykładowcy i instruktorzy, którzy precyzyjnie i w przystępny sposób  omawiają zagadnienia teoretyczne i praktyczne.


Cele kursu:

Nadrzędnym celem kursu jest przygotowanie uczestników szkolenia do nabycia kwalifikacji do wykonywania zawodu operatora koparki jednonaczyniowej w zakresie I klasy uprawnień.

Klasa I obejmuje wszystkie typy koparek, bez ograniczeń masy całkowitej

Kurs umożliwia uzyskanie umiejętności w zakresie pracy koparkami jednonaczyniowymi różnych rodzajów oraz typów, organizacji pracy koparek jednonaczyniowych w różnorodnych warunkach, sprawowania kontroli jakości wykonywanych prac, brania udziału w prowadzeniu przeglądów i napraw koparek jednonaczyniowych.


Program kursu obejmuje:

 • zagadnienia BHP
 • użytkowania i obsługi maszyn roboczych oraz obsługi, budowy, technologii koparek jednonaczyniowych
 • zajęcia praktyczne prowadzone na nowoczesnych maszynach

 

Uczestnikiem kursu może zostać osoba, która:
 • jest pełnoletnia (ukończone 18 lat),
 • posiada co najmniej wykształcenie podstawowe,

Jeśli uczestnik kursu chce poszerzyć posiadane uprawnienia wówczas organizatorowi szkolenia winien przedstawić książeczkę operatora, która potwierdza posiadanie przez niego innych uprawnień wydanych przez  Sieć Badawczą Łukasiewicz Warszawski Instytut Technologiczny.

 

Kursy operatorów maszyn do robót ziemnych są realizowane zgodnie z §23 – §26 Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych” (Dz.U. 2001 r., Nr 118, poz. 1263 ze zmianami).

 

Odkryj Swój Potencjał za Jedyne 1650 PLN!

W dynamicznym świecie budownictwa, umiejętność precyzyjnego operowania koparką jednonaczyniową klasy I otwiera przed Tobą drzwi do nieograniczonych możliwości. Nasz kurs zapewnia kompleksowe szkolenie, które przygotuje Cię do wykonywania zaawansowanych zadań związanych z obsługą tego kluczowego sprzętu. Dzięki inwestycji w wysokości 1650 PLN, zdobędziesz nie tylko cenne umiejętności, ale i certyfikat, który stanie się Twoim przepustem do lepszej przyszłości zawodowej.

Dlaczego nasz kurs to najlepsza decyzja?

 • Ekspertyza bez kompromisów – kurs prowadzony przez instruktorów z wieloletnim doświadczeniem praktycznym i teoretycznym w obszarze operowania koparkami jednonaczyniowymi.
 • Praktyczne doświadczenie na wyciągnięcie ręki – intensywne zajęcia praktyczne, które umożliwiają przyswojenie umiejętności niezbędnych w codziennej pracy na budowie.
 • Atrakcyjna inwestycja w swoją przyszłość – za cenę 1650 PLN otrzymujesz nie tylko szkolenie, ale także możliwość zdobycia certyfikatu potwierdzającego Twoje umiejętności.

Przekrocz granice swoich możliwości

Kurs na operatora koparek jednonaczyniowych w klasie I to nie tylko szansa na zdobycie nowych umiejętności, ale także możliwość rozwoju kariery w jednej z najbardziej dynamicznych branż. Inwestycja w kurs w wysokości 1650 PLN otwiera przed Tobą nowe ścieżki zawodowe i zwiększa Twoje szanse na lepsze zatrudnienie.

 

Maszyny do robót ziemnych

Cena kursu:

1650
*

 zł.

*Do ceny należy doliczyć koszt organizacji sesji egzaminacyjnej wraz z wydaniem uprawnień

Najbliższe terminy:

Radzymin

22-06-2024 – Online
29-06-2024 – Stacjonarny
13-07-2024 – Stacjonarny

Warszawa

22-06-2024 – Online
29-06-2024 – Stacjonarny
13-07-2024 – Stacjonarny

Łomża

22-06-2024 – Online
29-06-2024 – Stacjonarny
13-07-2024 – Stacjonarny

Płock

22-06-2024 – Online
29-06-2024 – Stacjonarny
13-07-2024 – Stacjonarny

Dlaczego uprawnienia na koparki warto zdobyć właśnie u nas?

Jeżeli chcesz pracować jako operator koparki jednonaczyniowej, musisz odbyć kurs. Wybierając naszą ofertę, zyskasz, bo:

 • podczas zajęć teoretycznych dowiesz się, jak są zbudowane koparki. Zdobędziesz również umiejętności w zakresie organizacji pracy koparek jednonaczyniowych i będziesz wiedział, jak kontrolować jakość pracy operatów tych maszyn. Odbycie u nas kursu umożliwia też zdobycie pracy w firmach specjalizujących się w prowadzeniu napraw i przeglądów koparek;
 • dowiesz się, jak bezpiecznie wykonywać pracę w charakterze operatora koparek. Mając już uprawnienia na koparkę, będziesz potrafił zadbać o swoje bezpieczeństwo w czasie wykonywania prac;
 • podczas zajęć praktycznych będziesz miał do czynienia z nowoczesnymi koparkami jednonaczyniowymi. Pod okiem naszych wykładowców nauczysz się poprawnie obsługiwać różne rodzaje koparek;
 • będziesz uczył się od fachowców. Zatrudniamy doświadczonych instruktorów, którzy potrafią w przystępny sposób przekazać wiedzę;
 • zajęcia odbywają się w dogodnych terminach. W Centrum Szkoleniowym Lektor uprawnienia na koparkę zdobędziesz w trybie nauki całodziennej, popołudniowej lub weekendowej.

Kompleksowo przygotujemy Cię do egzaminu na operatora koparki

Koparka to jedna z maszyn budowlanych, na obsługę której trzeba mieć stosowne uprawnienia. Organizowany przez nas kurs na operatora koparki to kompleksowe przygotowanie do egzaminu państwowego odbywającego się przed komisją powołaną przez Sieć Badawczą Łukasiewicz Warszawski Instytutu Technologiczny.Zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne są prowadzone pod kątem pytań, które mogą pojawić się na egzaminie.

Ile kosztuje kurs na koparkę?

Aktualna cena kursu na koparki znajduje się powyżej. Cena obejmuje materiały szkoleniowe – nie będziesz musiał kupować dodatkowych książek czy testów.

Każdy kurs składa się z:

 • zajęć teoretycznych prowadzonych w naszych salach wykładowych
 • zajęć praktycznych realizowanych na naszym poligonie
 • egzaminu państwowego przed komisją egzaminacyjną powołaną przez Sieć Badawczą Łukasiewicza Warszawski Instytut Technologiczny.

Kurs kończy się egzaminem państwowym, który składa się z dwóch części – egzaminu praktycznego i teoretycznego. Po zdanych egzaminach uczestnik kursu otrzymuje świadectwo oraz uprawnienia państwowe do wykonywania pracy operatora koparek jednonaczyniowych klasy I, a także odpowiedni wpis w książce operatora.

Skip to content