Panel kursanta

Maszyny do robót ziemnych

Opis kursu:

Kurs na operatora koparek jednonaczyniowych w klasie III to dobry sposób do nabycia kwalifikacji do wykonywania zawodu operatora koparki jednonaczyniowej w zakresie III klasy, a w efekcie zdobycie nowego i poszukiwanego zawodu.

 

Kurs umożliwia zdobycie kompetencji w zakresie:

 • operatora koparek w klasie III
 • do 25 ton masy całkowitej

 

Istnieje możliwość połączenia kat. III wraz z kat.I w celu uzyskania uprawnień bez ograniczeń.

 

Modułowy program nauczania pozwala uczestnikom uzyskać kilka uprawnień jednocześnie np. koparki jednonaczyniowe kl.III i I, ładowarki jednonaczyniowe kl.III i I, spycharki kl.III i I, równiarki, walce drogowe itp.

 

Po pozytywnym wyniku egzaminu państwowego uczestnik otrzymuje:

 • książkę operatora maszyn roboczych
 • świadectwo

 

Zależnie od potrzeb uczestników, kursy mogą być realizowane w trybie całodziennym, popołudniowym lub weekendowym, elastycznie dostosowujemy do Państwa terminy i godziny kursów.

Zajęcia prowadzą doświadczeni wykładowcy i instruktorzy, którzy precyzyjnie i w przystępny sposób  omawiają zagadnienia teoretyczne i praktyczne.

Cele kursu:
Nadrzędnym celem kursu jest przygotowanie uczestników szkolenia do nabycia kwalifikacji do wykonywania zawodu operatora koparki jednonaczyniowej w zakresie III klasy uprawnień.

Klasa III obejmuje koparki jednonaczyniowe o masie całkowitej do 25 ton.

Kurs umożliwia uzyskanie umiejętności w zakresie pracy koparkami jednonaczyniowymi różnych rodzajów oraz typów, organizacji pracy koparek jednonaczyniowych w różnorodnych warunkach, sprawowania kontroli jakości wykonywanych prac, brania udziału w prowadzeniu przeglądów i napraw koparek jednonaczyniowych.


Program kursu obejmuje:

 • zagadnienia BHP
 • użytkowania i obsługi maszyn roboczych oraz obsługi, budowy, technologii koparek jednonaczyniowych
 • zajęcia praktyczne prowadzone na nowoczesnych maszynach

Oferujemy także kurs na spycharki i kurs na koparkoładowarki.

Kursy operatorów maszyn do robót ziemnych są realizowane zgodnie z §23 – §26 Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych” (Dz.U. 2001 r., Nr 118, poz. 1263 ze zmianami).

Odkryj Swój Potencjał za Jedyne 1650 PLN!

W dynamicznym świecie budownictwa, umiejętność precyzyjnego operowania koparką jednonaczyniową klasy I otwiera przed Tobą drzwi do nieograniczonych możliwości. Nasz kurs zapewnia kompleksowe szkolenie, które przygotuje Cię do wykonywania zaawansowanych zadań związanych z obsługą tego kluczowego sprzętu. Dzięki inwestycji w wysokości 1650 PLN, zdobędziesz nie tylko cenne umiejętności, ale i certyfikat, który stanie się Twoim przepustem do lepszej przyszłości zawodowej.

Dlaczego nasz kurs to najlepsza decyzja?

 • Ekspertyza bez kompromisów – kurs prowadzony przez instruktorów z wieloletnim doświadczeniem praktycznym i teoretycznym w obszarze operowania koparkami jednonaczyniowymi.
 • Praktyczne doświadczenie na wyciągnięcie ręki – intensywne zajęcia praktyczne, które umożliwiają przyswojenie umiejętności niezbędnych w codziennej pracy na budowie.
 • Atrakcyjna inwestycja w swoją przyszłość – za cenę 1650 PLN otrzymujesz nie tylko szkolenie, ale także możliwość zdobycia certyfikatu potwierdzającego Twoje umiejętności.

Przekrocz granice swoich możliwości

Kurs na operatora koparek jednonaczyniowych w klasie I to nie tylko szansa na zdobycie nowych umiejętności, ale także możliwość rozwoju kariery w jednej z najbardziej dynamicznych branż. Inwestycja w kurs w wysokości 1650 PLN otwiera przed Tobą nowe ścieżki zawodowe i zwiększa Twoje szanse na lepsze zatrudnienie.

Maszyny do robót ziemnych

Cena kursu:

1650
*

 zł.

*Do ceny należy doliczyć koszt organizacji sesji egzaminacyjnej wraz z wydaniem uprawnień

Najbliższe terminy:

Radzymin

22-06-2024 – Online
29-06-2024 – Stacjonarny
13-07-2024 – Stacjonarny

Warszawa

22-06-2024 – Online
29-06-2024 – Stacjonarny
13-07-2024 – Stacjonarny

Łomża

22-06-2024 – Online
29-06-2024 – Stacjonarny
13-07-2024 – Stacjonarny

Płock

22-06-2024 – Online
29-06-2024 – Stacjonarny
13-07-2024 – Stacjonarny

Kurs kończy się egzaminem państwowym, który składa się z dwóch części – egzaminu praktycznego i teoretycznego. Po zdanych egzaminach uczestnik kursu otrzymuje świadectwo oraz uprawnienia państwowe do wykonywania pracy operatora koparek jednonaczyniowych klasy III (o masie całkowitej do 25 ton), a także odpowiedni wpis w książce operatora.

W cenie kursu zawierają się:

 • wykłady razem z kompletem materiałów szkoleniowych
 • zajęcia praktyczne

 

Każdy kurs składa się z:

 • zajęć teoretycznych prowadzonych w naszych salach wykładowych
 • zajęć praktycznych realizowanych na naszym poligonie
 • egzaminu państwowego przed komisją egzaminacyjną powołaną przez Sieć Badawczą Łukasiewicz Warszawski Instytut Technologiczny.

 

Skip to content