Panel kursanta

Maszyny do robót ziemnych

Opis kursu:

Chcesz zdobyć zawód operatora kruszarki? Skorzystaj z kursów  prowadzonych przez Centrum Szkoleniowe LEKTOR.

 

Kurs umożliwia zdobycie kompetencji w zakresie:

  • obsługi kruszarek – maszyn do produkcji, sortowania i uszlachetniania kruszyw.

 

Po szkoleniu każdy uczestnik kursu:

  • otrzymuje zaświadczenie o ukończenia kursu w zakresie pracy i obsługi maszyn do produkcji, sortowania i uszlachetniania kruszyw

 

Modułowy program nauczania pozwala uczestnikom uzyskać kilka uprawnień jednocześnie np. koparki jednonaczyniowe kl.III i I, ładowarki jednonaczyniowe kl.III i I, spycharki kl.III i I, równiarki, walce drogowe itp.

Organizacja kursu:

Kursy na operatora kruszarek realizujemy w trybie całodziennym, popołudniowym albo weekendowym – w zależności od możliwości kursantów. Także godziny i terminy zajęć dopasujemy do Twoich możliwości.

Nasza doświadczona kadra wykładowców i instruktorów przekaże wiedzę i umiejętności w sposób przystępny i zrozumiały dla każdego uczestnika kursu.

W składzie każdego kursu znajdują się:

  • zajęcia teoretyczne, jakie odbywają się w naszych salach wykładowych;
  • zajęcia praktyczne prowadzone na naszym poligonie; w trakcie zajęć teoretycznych wykorzystujemy nowoczesny sprzęt umożliwiający naukę na urządzeniach powszechnie wykorzystywanych w dzisiejszych przedsiębiorstwach.

W naszej ofercie posiadamy także kurs na ładowarkę.

Uczestnikiem kursu może zostać osoba, która:
  • jest pełnoletnia (ukończone 18 lat),
  • posiada co najmniej wykształcenie podstawowe,

Zainwestuj w Swoją Przyszłość za Jedyne 900 PLN!

W erze ciągłego rozwoju technologicznego, posiadanie specjalistycznych umiejętności w obsłudze zaawansowanych maszyn, takich jak kruszarki, przesiewacze, sortowniki i rozdrabniarki, staje się nieocenione. Nasz kurs zaprojektowano z myślą o dostarczeniu kompleksowego szkolenia, które umożliwi Ci zdobycie niezbędnych kwalifikacji i wiedzy, by efektywnie obsługiwać te maszyny. Za inwestycję w wysokości 900 PLN, nie tylko rozszerzysz swoje umiejętności, ale także zwiększysz swoją wartość na rynku pracy.

Dlaczego warto wybrać nasz kurs?

  • Wszechstronna wiedza i praktyka – kurs obejmuje zarówno teorię, jak i praktyczne ćwiczenia, które przygotują Cię do pracy w różnych sektorach przemysłu.
  • Doświadczeni instruktorzy – nasi trenerzy to eksperci z wieloletnim doświadczeniem, którzy podzielą się z Tobą swoją wiedzą i umiejętnościami.
  • Atrakcyjna cena – kompleksowy kurs, zakończony certyfikatem ukończenia, oferujemy w przystępnej cenie 900 PLN.

Przekraczaj granice swojego rozwoju

Zdobądź umiejętności, które otworzą przed Tobą nowe możliwości zawodowe. Inwestycja w kurs za 900 PLN to krok ku stabilnej i obiecującej przyszłości w branżach, gdzie zapotrzebowanie na wykwalifikowanych operatorów maszyn do przeróbki materiałów rośnie z dnia na dzień.

Rozpocznij Swoją Podróż Zawodową Już Dziś!

Jeśli jesteś gotowy na podjęcie wyzwania i chcesz rozwinąć swoją karierę, nasz „Kurs na operatora kruszarki, przesiewacza, sortownika, rozdrabniarki” za 900 PLN jest idealnym wyborem. Zarejestruj się już dziś, aby skorzystać z unikalnej szansy na zdobycie cennych umiejętności i certyfikatu, który otworzy przed Tobą nowe ścieżki w karierze zawodowej. Twoja przyszłość czeka na Ciebie, zrób pierwszy krok już teraz!

Maszyny do robót ziemnych

Cena kursu:

900

 zł.

Najbliższe terminy:

Radzymin

22-06-2024 – Online
29-06-2024 – Stacjonarny
13-07-2024 – Stacjonarny

Warszawa

22-06-2024 – Online
29-06-2024 – Stacjonarny
13-07-2024 – Stacjonarny

Łomża

22-06-2024 – Online
29-06-2024 – Stacjonarny
13-07-2024 – Stacjonarny

Płock

22-06-2024 – Online
29-06-2024 – Stacjonarny
13-07-2024 – Stacjonarny

W cenie kursu zawarte są wykłady razem z kompletem materiałów szkoleniowych, zajęcia praktyczne.

 

Skip to content