Panel kursanta

Maszyny do robót ziemnych

Opis kursu:

Kurs ładowarki klasa 1 – dlaczego warto zdecydować się na takie właśnie rozwiązanie? Otóż na rynku pracy nie brakuje ofert zatrudnienia dla operatorów ładowarek. Osoby z uprawnieniami na specjalistyczny sprzęt budowlany zarabiają też znacznie powyżej średnie krajowej i mają szerokie możliwości wykorzystania swoich umiejętności. Dla wszystkich, którzy chcą dołączyć do tego grona i zdobyć specjalistyczne uprawnienia przygotowaliśmy kurs – ładowarki klasa 1.

Kurs operatora ładowarki – szczegóły

Kurs operatora ładowarki, prowadzony przez Centrum Szkoleniowe Lektor, ma na celu przygotowanie uczestników do zdania egzaminu praktycznego i teoretycznego przed komisją powołaną przez Sieć Badawczą Łukasiewicz Warszawski Instytut Technologiczny. Pozwala to na uzyskanie kwalifikacji zawodowych w zawodzie operatora ładowarki jednonaczyniowej wszystkich typów w zakresie I klasy umiejętności. Dzięki temu uczestnik kursu uzyskuje wiedzę praktyczną i teoretyczną, którą z pewnością wykorzysta w pracy oraz podczas późniejszych kursów doskonalenia swoich umiejętności.

Kurs operatora ładowarki umożliwia zdobycie uprawnień do pracy w zakresie:

 • operatora ładowarek jednonaczyniowych w klasie I
 • obejmuje wszystkie typy ładowarek
 • bez ograniczeń ładowności

Istnieje również możliwość połączenia kat. III wraz z kat. I w celu uzyskania uprawnień bez ograniczeń. Modułowy program nauczania pozwala uczestnikom uzyskać kilka uprawnień jednocześnie.

Kurs ładowarki klasa 1 – program

Program proponowanego przez nas kursu obejmuje:

 • zagadnienia BHP
 • zagadnienia użytkowania i obsługi maszyn roboczych oraz obsługi, budowy i technologii ładowarek jednonaczyniowych
 • zajęcia praktyczne prowadzone na nowoczesnych maszynach

Po pozytywnym wyniku egzaminu państwowego uczestnik otrzymuje:

 • książkę operatora maszyn roboczych
 • świadectwo ukończenia kursu i uprawnienia państwowe do wykonywania pracy operatora ładowarek jednonaczyniowych klasy I

 

Kurs ładowarki klasa 1 – organizacja

W zależności od indywidualnych potrzeb kursantów kurs może być realizowany w trybie całodziennym, popołudniowym lub weekendowym. Dostosowujemy również terminy oraz godziny kursów. Zajęcia prowadzą doświadczeni instruktorzy i wykładowcy, którzy w przystępny sposób przekazują wiedzę uczestnikom.

Gdzie znajdziesz pracę po kursie ładowarki klasa 1?

Kurs na operatora ładowarek otwiera przed jego uczestnikami wiele nowych możliwości. Operatorzy ładowarek jednonaczyniowych po naszym kursie mogą pracować na wszelkiego typu inwestycjach budowlanych, w przedsiębiorstwach drogowych, składach materiałów sypkich i w miejscach przeładunkowych. Ładowarki wykorzystywane są również na żwirowniach i piaskarniach. Ponadto, maszyny te pracują przy niewielkich wyburzeniach i podczas porządkowania placów porozbiórkowych. Co najważniejsze, osoby z uprawnieniami na ładowarki mogą świadczyć usługi samodzielnie, a zainteresowanie ich pracę nigdy nie słabnie.

 

Uczestnikiem kursu może zostać osoba, która:
 • jest pełnoletnia (ukończone 18 lat),
 • posiada co najmniej wykształcenie podstawowe,

 

Jeśli uczestnik kursu chce poszerzyć posiadane uprawnienia wówczas organizatorowi szkolenia winien przedstawić książeczkę operatora, która potwierdza posiadanie przez niego innych uprawnień Sieci Badawczej Łukasiewicz Warszawski Instytut Technologiczny.

Kursy operatorów maszyn do robót ziemnych są realizowane zgodnie z §23 – §26 Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych” (Dz.U. 2001 r., Nr 118, poz. 1263 ze zmianami).

Odkryj Swoją Ścieżkę do Sukcesu w Branży Budowlanej i Logistycznej!

W obliczu rosnącego zapotrzebowania na wykwalifikowanych operatorów maszyn w sektorze budowlanym i logistycznym, posiadanie certyfikatu operatora ładowarek jednonaczyniowych klasy I otwiera przed Tobą drzwi do licznych możliwości zawodowych. Nasze kompleksowe szkolenie oferuje nie tylko teoretyczne podstawy, ale przede wszystkim praktyczne doświadczenie, które jest kluczowe na dzisiejszym rynku pracy. Za inwestycję w wysokości 1650 PLN, zyskujesz szansę na zdobycie umiejętności, które pozwolą Ci wyróżnić się wśród innych specjalistów.

Dlaczego warto zainwestować w nasz kurs?

 • Doświadczenie i profesjonalizm – kurs prowadzony przez ekspertów z branży, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, zapewniając wysoki poziom nauczania.
 • Niezastąpione umiejętności praktyczne – intensywne zajęcia praktyczne na nowoczesnych ładowarkach jednonaczyniowych przygotują Cię do efektywnej pracy w różnorodnych środowiskach.
 • Atrakcyjna cena – kompleksowe szkolenie, włącznie z egzaminem końcowym i certyfikatem ukończenia, jest dostępne za jedynie 2000 PLN.

Zbuduj swoją przyszłość na solidnych fundamentach

Posiadając certyfikat operatora ładowarek jednonaczyniowych klasy I, otwierasz przed sobą możliwości pracy na budowach, w magazynach, portach i wielu innych miejscach, gdzie niezbędne jest szybkie i efektywne przenoszenie materiałów. Inwestycja w kurs w wysokości 1650 PLN to inwestycja w Twoje przyszłe sukcesy zawodowe i finansowe.

Maszyny do robót ziemnych

Cena kursu:

1650
*

 zł.

*Do ceny należy doliczyć koszt organizacji sesji egzaminacyjnej wraz z wydaniem uprawnień

Najbliższe terminy:

Radzymin

22-06-2024 – Online
29-06-2024 – Stacjonarny
13-07-2024 – Stacjonarny

Warszawa

22-06-2024 – Online
29-06-2024 – Stacjonarny
13-07-2024 – Stacjonarny

Łomża

22-06-2024 – Online
29-06-2024 – Stacjonarny
13-07-2024 – Stacjonarny

Płock

22-06-2024 – Online
29-06-2024 – Stacjonarny
13-07-2024 – Stacjonarny

W cenie kursu zawierają się:

 • wykłady razem z kompletem materiałów szkoleniowych
 • zajęcia praktyczne

 

Każdy kurs składa się z:

 • zajęć teoretycznych  prowadzonych w naszych salach wykładowych
 • zajęć praktycznych realizowanych na naszym poligonie
 • egzaminu państwowego przed komisją egzaminacyjną powołaną przez Sieć Badawczą Łukasiewicz Warszawski Instytut Technologiczny.
Skip to content