Panel kursanta

Maszyny do robót drogowych

Opis kursu:

Kurs na operatora maszyn do rozkładania mieszanek betonowych pozwala na uzyskanie uprawnień w zakresie ich obsługi. Dzięki ukończeniu tego kursu można zdobyć nowy i poszukiwany w branży zawód.

 

Kurs umożliwia zdobycie uprawnień w zakresie:

 •  operatora maszyn do rozkładania mieszanek betonowych kl.II – wszystkie

 

Modułowy program nauczania pozwala uczestnikom uzyskać kilka uprawnień jednocześnie np. koparki jednonaczyniowe kl.III i I, ładowarki jednonaczyniowe kl.III i I, spycharki kl.III i I, równiarki, walce drogowe itp.

 

Po pozytywnym wyniku egzaminu państwowego uczestnik otrzymuje:

 • książkę operatora maszyn roboczych
 • świadectwo

 

Organizacja kursu:

W zależności od potrzeb uczestników, kurs może być realizowany w trybie całodziennym, popołudniowym czy weekendowym. Do wymagań uczestników dostosowujemy terminy i godziny zajęć.

Zajęcia teoretyczne i praktyczne realizowane są przez doświadczonych wykładowców i instruktorów, którzy wiedzę przekazują w prostych, zrozumiałych słowach.

Kurs na operatora maszyn do rozkładania mieszanek betonowych kończy się egzaminem państwowym przed komisją Sieci Badawczej Łukasiewicz Warszawskiego Instytutu Technologicznego.

– po jego zdaniu otrzymasz:

 • świadectwo ukończenia kursu
 • uprawnienia państwowe do wykonywania pracy operatora maszyn do rozkładania mieszanek betonowych
 • odpowiedni wpis w książce operatora

 

Kursy operatorów maszyn do robót ziemnych są realizowane zgodnie z §23 – §26 Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych” (Dz.U. 2001 r., Nr 118, poz. 1263 ze zmianami).

Uczestnikiem kursu może zostać osoba, która:

 • jest pełnoletnia (ukończone 18 lat),
 • posiada co najmniej wykształcenie podstawowe,

Jeśli uczestnik kursu chce poszerzyć posiadane uprawnienia wówczas organizatorowi szkolenia winien przedstawić książeczkę operatora, która potwierdza posiadanie przez niego innych uprawnień Sieci Badawczej Łukasiewicz Warszawskiego Instytutu Technologicznego.

Zdobądź Kluczowe Umiejętności i Przełam Branżowe Bariery!

Beton jest fundamentem współczesnego budownictwa, a specjalistyczne umiejętności w zakresie obsługi maszyn do jego rozkładania są cenione wyżej niż kiedykolwiek. Nasz kurs zaprojektowano tak, aby dostarczyć Ci kompleksowego szkolenia w tej niezbędnej dziedzinie. Inwestując 2050 PLN, zyskujesz nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również cenne doświadczenie praktyczne, które pozwoli Ci stać się poszukiwanym specjalistą na rynku pracy.

Co Zyskujesz Wybierając Nasz Kurs?

 • Profesjonalne przygotowanie – Zajęcia prowadzone przez doświadczonych instruktorów, którzy zapewnią Ci gruntowne szkolenie z obsługi najnowszych maszyn betoniarskich.
 • Cenne praktyki – Intensywne ćwiczenia na prawdziwym sprzęcie przygotują Cię do wyzwań, z jakimi spotkasz się na placu budowy.
 • Atrakcyjna inwestycja – Kurs oferowany jest za 2050 PLN, co stanowi doskonałą inwestycję w Twoją przyszłość zawodową i otwiera drzwi do wielu możliwości kariery.

Przejdź na Nowy Poziom Swojej Kariery

Zdobądź umiejętności, które są niezbędne w każdym projekcie budowlanym i wzmocnij swoją pozycję na rynku pracy. Inwestycja w kurs w wysokości 2050 PLN zapewnia Ci dostęp do wiedzy i doświadczenia, które są kluczem do sukcesu w branży budowlanej.

Zapisz Się Teraz i Rozpocznij Budowanie Swojej Przyszłości!

Nie pozwól, aby szansa na rozwój umknęła Ci z rąk. „Kurs na operatora maszyn do rozkładania mieszanek betonowych” za jedyne 2050 PLN to inwestycja, która otwiera przed Tobą nowe perspektywy zawodowe. Zarejestruj się już dziś, aby skorzystać z możliwości zdobycia cennych umiejętności i certyfikatu, który będzie Twoim atutem na rynku pracy. Czekamy na Ciebie – zacznij swoją podróż do sukcesu już teraz!

Maszyny do robót drogowych

Cena kursu:

2050
*

 zł.

*Do ceny należy doliczyć koszt organizacji sesji egzaminacyjnej wraz z wydaniem uprawnień

Najbliższe terminy:

Radzymin

22-06-2024 – Online
29-06-2024 – Stacjonarny
13-07-2024 – Stacjonarny

Warszawa

22-06-2024 – Online
29-06-2024 – Stacjonarny
13-07-2024 – Stacjonarny

Łomża

22-06-2024 – Online
29-06-2024 – Stacjonarny
13-07-2024 – Stacjonarny

Płock

22-06-2024 – Online
29-06-2024 – Stacjonarny
13-07-2024 – Stacjonarny

W cenie kursu wliczony jest koszt wykładów razem z kompletem materiałów szkoleniowych, zajęć praktycznych.

W skład każdego kursu zawierają się zajęcia teoretyczne prowadzone w naszych salach wykładowych i zajęcia praktyczne, jakie realizujemy na naszym poligonie.

Program kursu, w ramach zajęć teoretycznych, zawiera zagadnienia BHP oraz użytkowania i obsługi maszyn do rozkładania mieszanek betonowych kl.II – wszystkie, a w ramach zajęć praktycznych  naukę obsługi maszyn na nowoczesnym sprzęcie, wykorzystywanym powszechnie w polskich firmach.

Skip to content