Panel kursanta

Maszyny do robót drogowych

Opis kursu:

Kurs na operatora maszyn do rozkładania mieszanek mineralno-asfaltowych to sposób na uzyskanie nowych uprawnień zawodowych. Ukończenie tego kursu pozwoli realizować Ci nowe zadania poszukiwane przez pracodawców.

Kurs umożliwia zdobycie uprawnień w zakresie:

 •  operatora maszyn do rozkładania mieszanek mineralno-asfaltowych kl.II – wszystkie

 

Modułowy program nauczania pozwala uczestnikom uzyskać kilka uprawnień jednocześnie np. koparki jednonaczyniowe kl.III i I, ładowarki jednonaczyniowe kl.III i I, spycharki kl.III i I, równiarki, walce drogowe itp.

 Po pozytywnym wyniku egzaminu państwowego uczestnik otrzymuje:

 • książkę operatora maszyn roboczych
 • świadectwo

 

Organizacja kursu:

Kurs jest realizowany w trybie całodziennympopołudniowym albo weekendowym – w zależności od potrzeb uczestników. Elastycznie dopasujemy także do Twoich wymagań terminy i godziny zajęć.

Zajęcia prowadzą doświadczeni wykładowcy oraz instruktorzy, którzy przekazują wiedzę i umiejętności w sposób przystępny dla każdego.

W skład każdego kursu wchodzą:

 • zajęcia teoretyczne przeprowadzane w naszych salach wykładowych
 • zajęcia praktyczne, które odbywają się na naszym poligonie;wszystkie zajęcia praktyczne realizowane są na nowoczesnych urządzeniach wykorzystywanych obecnie w drogownictwie

 

W programie kursu znajdziesz zagadnienia BHP, zagadnienia użytkowania i obsługi maszyn do rozkładania mieszanek mineralno-asfaltowych i zajęcia praktyczne, jakie prowadzimy na nowoczesnych maszynach.

 

Kursy operatorów maszyn do robót ziemnych są realizowane zgodnie z §23 – §26 Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych” (Dz.U. 2001 r., Nr 118, poz. 1263 ze zmianami).

 

Uczestnikiem kursu może zostać osoba, która:

 • jest pełnoletnia (ukończone 18 lat),
 • posiada co najmniej wykształcenie podstawowe,

Jeśli uczestnik kursu chce poszerzyć posiadane uprawnienia wówczas organizatorowi szkolenia winien przedstawić książeczkę operatora, która potwierdza posiadanie przez niego innych uprawnień Sieci Badawczej Łukasiewicz Warszawskiego Instytutu Technologicznego.

Wykorzystaj Potencjał Rozwoju i Zbuduj Swoją Karierę w Branży Drogowej!

W obliczu ciągłego zapotrzebowania na specjalistów w branży budowy i utrzymania dróg, posiadanie umiejętności obsługi maszyn do rozkładania mieszanek mineralno-asfaltowych staje się niezbędną kwalifikacją. Nasz kurs oferuje Ci nie tylko kompleksowe szkolenie z zakresu obsługi tych kluczowych maszyn, ale również szansę na zdobycie certyfikatu potwierdzającego Twoje umiejętności. Inwestując w swoją przyszłość kwotę 1850 PLN, otwierasz sobie drzwi do nowych możliwości zawodowych i lepszych perspektyw w dynamicznie rozwijającym się sektorze.

Dlaczego warto zainwestować w nasz kurs?

 • Zdobywaj wiedzę od ekspertów – Nasi instruktorzy to doświadczeni profesjonaliści, którzy zapewniają naukę na najwyższym poziomie.
 • Praktyczne umiejętności – Nasz kurs kładzie duży nacisk na zajęcia praktyczne, umożliwiając Ci zdobycie realnych doświadczeń w obsłudze nowoczesnych maszyn asfaltowych.
 • Konkurencyjna cena – Za jedynie 1850 PLN otrzymasz kompleksowe szkolenie, które stanowi inwestycję w Twoją przyszłość zawodową.

Otwórz Się na Nowe Możliwości

Stając się certyfikowanym operatorem maszyn do rozkładania mieszanek mineralno-asfaltowych, zyskujesz przewagę na rynku pracy. Inwestycja w kurs za 1850 PLN to krok ku stabilnej i obiecującej karierze w sektorze, który nieustannie poszukuje wykwalifikowanych specjalistów.

Maszyny do robót drogowych

Cena kursu:

2350
*

 zł.

*Do ceny należy doliczyć koszt organizacji sesji egzaminacyjnej wraz z wydaniem uprawnień

Najbliższe terminy:

Radzymin

20-07-2024 – Online
03-08-2024 – Stacjonarny
24-08-2024 – Online

Warszawa

20-07-2024 – Online
03-08-2024 – Stacjonarny
24-08-2024 – Online

Łomża

20-07-2024 – Online
03-08-2024 – Stacjonarny
24-08-2024 – Online

Płock

20-07-2024 – Online
03-08-2024 – Stacjonarny
24-08-2024 – Online

W cenę kursu wliczone są:

 • wykłady razem z kompletem materiałów szkoleniowych
 • zajęcia praktyczne

 Kurs zamyka się egzaminem państwowym składającego się z części praktycznej i teoretycznej przed komisją Sieci Badawczej Łukasiewicz Warszawskiego Instytutu Technologicznego.

Po zdanym egzaminie uczestnik kursu otrzymuje świadectwo oraz uprawnienia do wykonywania pracy operatora maszyn do rozkładania mieszanek mineralno-asfaltowych kl.II – wszystkie  oraz właściwy wpis w książce operatora.

Skip to content