Panel kursanta

Maszyny do robót ziemnych

Opis kursu:

Kurs na operatora równiarki stanowi doskonały sposób na zdobycia nowych kwalifikacji i  uprawnień. Skorzystaj z kursu i zdobądź nowy, atrakcyjny zawód.

 

Kurs umożliwia zdobycie uprawnień do pracy w zakresie:

 • operatora równiarek kl.I – wszystkich typów

 

Modułowy program nauczania pozwala uczestnikom uzyskać kilka uprawnień jednocześnie np. koparki jednonaczyniowe kl.III i I, ładowarki jednonaczyniowe kl.III i I, spycharki kl.III i I, równiarki, walce drogowe itp.

 

Po pozytywnym wyniku egzaminu państwowego uczestnik otrzymuje:

 • książkę operatora maszyn roboczych
 • świadectwo

 

Zaufaj naszym wykładowcom i instruktorom – skorzystaj z ich bogatej wiedzy i  umiejętności. Wszyscy nasi pracownicy w sposób prosty przedstawią zasady działania maszyn i inne niezbędne wiadomości.

Nasza oferta jest elastyczna i może być dostosowana do Twoich potrzeb. Kurs może być realizowany w trybie całodziennym, popołudniowym lub weekendowym, w terminach i godzinach przystosowanych do oczekiwań kursantów.

 

Celem kursu jest:

 • przygotowanie kursantów do egzaminu państwowego, składającego się z dwóch części – praktycznej i teoretycznej
 • otrzymanie po zdanym egzaminie praktycznym i teoretycznym świadectwa ukończenia kursu oraz uprawnień państwowych do wykonywania pracy operatora równiarek różnych rodzajów oraz typów

 

Egzamin państwowy zdawany jest przed Komisją Egzaminacyjną, jaka jest powołana przez Sieć Badawczą Łukasiewicz Warszawski Instytutu Technologiczny.Wszystkie zajęcia praktyczne przeprowadzane są na nowoczesnym sprzęcie. Dzięki temu możesz od razu uczyć się posługiwać maszynami wykorzystywanymi obecnie w branży.

W ramach programu zajęć teoretycznych zapoznasz się z zasadami BHP, zagadnieniami użytkowania oraz obsługi, budowy i technologii równiarek.

 

Uczestnikiem kursu może zostać osoba, która:
 • jest pełnoletnia (ukończone 18 lat),
 • posiada co najmniej wykształcenie podstawowe,

 

Jeśli uczestnik kursu chce poszerzyć posiadane uprawnienia wówczas organizatorowi szkolenia winien przedstawić książeczkę operatora, która potwierdza posiadanie przez niego innych uprawnień Sieci Badawczej Łukasiewicz Warszawskiego Instytutu Technologicznego.

Wykorzystaj Potencjał Technologiczny i Osiągnij Sukces w Branży Budowlanej!

W erze zaawansowanych technologii i rosnących wymagań w branży budowlanej, posiadanie specjalistycznych umiejętności w obsłudze równiarki kl.I stanowi klucz do rozwoju Twojej kariery. Nasz kurs oferuje Ci nie tylko teoretyczne podstawy, ale przede wszystkim praktyczną wiedzę, niezbędną do efektywnej i precyzyjnej pracy z równiarkami. Za inwestycję w wysokości 1650 PLN, zyskujesz cenne umiejętności, które znacząco zwiększą Twoje możliwości na rynku pracy.

Dlaczego warto zainwestować w nasz kurs?

 • Profesjonalizm i doświadczenie – Skorzystaj z wiedzy ekspertów z branży, którzy dzielą się swoim doświadczeniem i najlepszymi praktykami.
 • Praktyczne umiejętności – Nasze zajęcia praktyczne zapewnią Ci bezpośredni kontakt z maszynami, co jest nieocenione w nauce efektywnej obsługi równiarki.
 • Atrakcyjna cena – Kompleksowe szkolenie, wraz z egzaminem końcowym i certyfikatem, oferujemy za jedyne PLN.

Wejdź na Nowy Poziom Profesjonalizmu

Posiadając certyfikat operatora równiarki kl.I, otwierasz przed sobą nowe możliwości w dynamicznie rozwijającej się branży budowlanej. Inwestycja w kurs za 1650 PLN to nie tylko zdobycie umiejętności, ale również inwestycja w Twoją przyszłość zawodową, dając Ci przewagę nad innymi specjalistami na rynku pracy.

 

Kursy operatorów maszyn do robót ziemnych są realizowane zgodnie z §23 – §26 Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych” (Dz.U. 2001 r., Nr 118, poz. 1263 ze zmianami).

Maszyny do robót ziemnych

Cena kursu:

1700
*

 zł.

*Do ceny należy doliczyć koszt organizacji sesji egzaminacyjnej wraz z wydaniem uprawnień

Najbliższe terminy:

Radzymin

20-07-2024 – Online
03-08-2024 – Stacjonarny
24-08-2024 – Online

Warszawa

20-07-2024 – Online
03-08-2024 – Stacjonarny
24-08-2024 – Online

Łomża

20-07-2024 – Online
03-08-2024 – Stacjonarny
24-08-2024 – Online

Płock

20-07-2024 – Online
03-08-2024 – Stacjonarny
24-08-2024 – Online

Cena kursu obejmuje:

 • wykłady razem z kompletem materiałów szkoleniowych
 • zajęcia praktyczne
 • opłatę egzaminacyjną wraz z wydaniem uprawnień

Każdy kurs składa się z:

 • zajęć teoretycznych, prowadzonych w naszych salach wykładowych
 • zajęć praktycznych, które są realizowane na naszym poligonie
 • egzaminu państwowego przed komisją egzaminacyjną powołaną przez Sieć Badawczą Łukasiewicz Warszawski Instytut Technologiczny.

 

Skip to content