Panel kursanta

Maszyny do robót ziemnych

Opis kursu:

Kurs na operatora spycharek to doskonały sposób na zdobycie nowych umiejętności i atrakcyjnego zawodu.

Kurs umożliwia zdobycie uprawnień w zakresie pracy jako:

 • operator spycharek w klasie I
 • obejmuje wszystkie typy spycharek

 

Istnieje możliwość połączenia kat. III wraz z kat.I w celu uzyskania uprawnień bez ograniczeń.

 

Modułowy program nauczania pozwala uczestnikom uzyskać kilka uprawnień jednocześnie np. koparki jednonaczyniowe kl.III i I, ładowarki jednonaczyniowe kl.III i I, spycharki kl.III i I, równiarki, walce drogowe itp.

 

Po pozytywnym wyniku egzaminu państwowego uczestnik otrzymuje:

 • książkę operatora maszyn roboczych
 • świadectwo

 

W zależności od potrzeb uczestników kursy mogą być realizowane w trybie całodziennym, popołudniowym lub weekendowym. Elastycznie dostosowujemy do uczestników również terminy i godziny kursów.

Naszym atutem są doświadczeni wykładowcy i instruktorzy, którzy w prosty sposób przekazują kursantom wiedzę teoretyczna i praktyczną.

Zaletą prowadzonych przez nas kursów jest fakt, że wszystkie zajęcia praktyczne realizowane są na nowoczesnym sprzęcie umożliwiającym rzetelną naukę na maszynach wykorzystywanych obecnie przez pracodawców w branży.


Cel kursu:

Celem kursu jest przygotowanie uczestników szkolenia do uzyskania kwalifikacji do wykonywania zawodu operatora spycharki w zakresie I klasy uprawnień i zdanie egzaminu państwowego, zdawanym przed Komisją Egzaminacyjną, jaka jest powołana przez Sieć Badawczą Łukasiewicz Warszawski Instytutu Technologiczny.

Organizacja kursu:
Zajęcia kursu prowadzone są w ramach zajęć teoretycznych realizowanych w naszych salach wykładowych i zajęć praktycznych realizowanych na naszym poligonie.

 

 

Uczestnikiem kursu może zostać osoba, która:
 • jest pełnoletnia (ukończone 18 lat),
 • posiada co najmniej wykształcenie podstawowe,

 

Jeśli uczestnik kursu chce poszerzyć posiadane uprawnienia wówczas organizatorowi szkolenia winien przedstawić książeczkę operatora, która potwierdza posiadanie przez niego innych uprawnień Sieci Badawczej Łukasiewicz Warszawskiego Instytutu Technologicznego.

Zostań Profesjonalnym Operatorem Spycharek i Odkryj Nowe Możliwości Zawodowe!

W branży budowlanej i górniczej, gdzie precyzja i efektywność są kluczowe, umiejętność obsługi spycharek klasy I jest nieoceniona. Nasz kurs oferuje Ci nie tylko niezbędną wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim umiejętności praktyczne, które pozwolą Ci na bezpieczne i skuteczne operowanie spycharkami w różnych warunkach pracy. Inwestując w siebie kwotę 1650 PLN, nie tylko podnosisz swoje kwalifikacje, ale także otwierasz sobie drzwi do lepszych ofert pracy i możliwości zawodowych.

Dlaczego warto zainwestować w nasz kurs?

 • Doświadczenie i profesjonalizm – Naucz się od najlepszych instruktorów, którzy dzielą się swoim bogatym doświadczeniem
 • w pracy ze spycharkami.
 • Praktyczne umiejętności – Skorzystaj z intensywnych szkoleń praktycznych, które przygotują Cię do wyzwań współczesnych placów budowy.
 • Atrakcyjna cena – Oferujemy kompleksowy kurs za tylko 1650 PLN, co stanowi doskonałą inwestycję w Twoją przyszłość zawodową.

Zdobądź Przewagę na Rynku Pracy

Z certyfikatem operatora spycharek klasy I, zwiększysz swoje szanse na atrakcyjne zatrudnienie w branży, która nieustannie poszukuje wykwalifikowanych specjalistów. Inwestycja w kurs za 1650 PLN otwiera przed Tobą nowe perspektywy zawodowe, umożliwiając rozwój w dynamicznie rozwijających się sektorach.

Kursy operatorów maszyn do robót ziemnych są realizowane zgodnie z §23 – §26 Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych” (Dz.U. 2001 r., Nr 118, poz. 1263 ze zmianami).

Maszyny do robót ziemnych

Cena kursu:

1650
*

 zł.

*Do ceny należy doliczyć koszt organizacji sesji egzaminacyjnej wraz z wydaniem uprawnień

Najbliższe terminy:

Radzymin

22-06-2024 – Online
29-06-2024 – Stacjonarny
13-07-2024 – Stacjonarny

Warszawa

22-06-2024 – Online
29-06-2024 – Stacjonarny
13-07-2024 – Stacjonarny

Łomża

22-06-2024 – Online
29-06-2024 – Stacjonarny
13-07-2024 – Stacjonarny

Płock

22-06-2024 – Online
29-06-2024 – Stacjonarny
13-07-2024 – Stacjonarny

W cenie kursu zawierają się:

 • wykłady razem z kompletem materiałów szkoleniowych
 • zajęcia praktyczne

Program kursu obejmuje:

 • zagadnienia BHP
 • zagadnienia użytkowania i obsługi maszyn roboczych oraz obsługi, budowy różnych typów spycharek
 • zajęcia praktyczne, które są prowadzone na nowoczesnych maszynach
Skip to content