Panel kursanta

Urządzenia dźwigowe UDT

Opis kursu:

Pracę na magazynie można sobie ułatwić, korzystając ze specjalnych urządzeń,
np. wózków widłowych. Aby obsługiwać niektóre wózki widłowe, niezbędne jest posiadanie uprawnień. Chcesz pracować jako operator wózka widłowego? Zapisz się na kurs na wózki widłowe w Centrum Szkoleniowym Lektor. Po szkoleniu zdobędziesz wiedzę z zakresu  obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych kategorii II WJO.

Dla kogo są przeznaczone organizowane przez nas szkolenia na wózki widłowe?

Na kursy na wózki widłowe prowadzone przez instruktorów Centrum Szkoleniowego Lektor zapraszamy przede wszystkim:

 • osoby zamierzające starać się o pracę na magazynie,
 • pracowników sklepów i hurtowni,
 • kadrę nadzorującą pracę wózków widłowych.

Jeżeli jesteś już operatorem np. maszyn budowlanych, ale chcesz zdobyć także uprawnienia na wózki widłowe, również skorzystaj z naszej oferty.

Czego nauczysz się, korzystając z naszych kursów?

Dawna Kategoria II WJO to wózki jezdniowe podnośnikowe z wyłączeniem specjalizowanych.  Kursantów uczymy obsługi wózków jezdniowych z dowolnym napędem. Zajęcia są podzielone na trzy bloki:

 • część teoretyczną – w trakcie wykładów kursanci poznają rodzaje i budowę wózków widłowych oraz dowiadują się, jak bezpiecznie korzystać z wózka widłowego (jakie czynności należy wykonać przed i po zakończeniu pracy),
 • nauka i praca z testami egzaminacyjnymi. Zasady wypełniania testów, zasady oceny oraz nauka. Jako JEDYNY ośrodek szkoleniowy w Polsce dla Swoich kursantów wprowadziliśmy autorski program nauki, wyposażony w kluczowe narzędzie do sprawdzania wiedzy oraz oceny wyników swojej pracy.
 • część praktyczną – pod okiem doświadczonego instruktora kursanci chcący zdobyć uprawnienia na wózki widłowe uczą się, jak poprawnie korzystać
  z urządzenia.

Każdy organizowany przez nas kurs na wózek widłowy jest prowadzony przez doświadczonych wykładowców, którzy potrafią w przystępny sposób przekazać swoją wiedzę. Dodatkowo zajęcia są prowadzone pod kątem przyszłego egzaminu – szczegółowo omawiane są wszystkie najważniejsze zagadnienia.

Egzamin po kursie na wózki widłowe – co warto o nim wiedzieć?

Osoby, które ukończą kurs na wózek widłowy, są dobrze przygotowane do egzaminu przeprowadzanego przez komisję wybraną przez Urząd Dozoru Technicznego. Uzyskanie pozytywnego wyniku z egzaminu oznacza uzyskanie uprawnień na wózki widłowe. Zaświadczenie jest wydawane na okres 10 lat ( wg przepisów Krajowych). Przed upływem końca ważności terminu uprawnień, operator składa wniosek
do Urzędu Dozoru Technicznego na podstawie którego uprawnienia zostają przedłużone o kolejne 10 lat.

Szkolimy w różnych systemach

Jeżeli chcesz zostać operatorem wózka widłowego, skorzystaj z naszej oferty. Z myślą o różnych potrzebach naszych kursantów organizujemy kursy dzienne, wieczorowe oraz szkolenia on line. Dla grup zorganizowanych oraz  zakładów firmowych przygotowujemy spersonalizowaną ofertę zgodną ze zgłoszonym zapotrzebowaniem.

 

Cena kursu na wózki widłowe

Aktualna cena kursu na wózki widłowe jest podana powyżej. Do ceny kursu należy doliczyć jeszcze opłatę za wydanie uprawnień. Osoby, które skorzystają z naszej oferty, nie płacą dodatkowo za materiały szkoleniowe – są one wliczone w koszt kursu na wózek widłowy. Dodatkowym BEZPŁATNYM narzedziem jest do stęp do platformy szkoleniowej z cała bazą pytań egzaminacyjnych o wrtości 500zł oraz sparwozdania
z postępów nauki dla zakładów kierujących na szkolenie swoich pracowników.

Uczestnikiem kursu może zostać osoba, która:
 • jest pełnoletnia (ukończone 18 lat),
 • posiada co najmniej wykształcenie podstawowe,
 • prawo jazdy kategorii B, w przypadku posiadania prawa jazdy C kursant ma możliwość poruszania się dźwigiem po drogach publicznych.

Urządzenia dźwigowe UDT

Cena kursu:

650
*

 zł.

*Do ceny należy doliczyć koszt organizacji sesji egzaminacyjnej wraz z wydaniem uprawnień

Najbliższe terminy:

Radzymin

07-03-2024 – Stacjonarny
21-03-2024 – Stacjonarny
28-03-2024 – Online

Warszawa

07-03-2024 – Stacjonarny
21-03-2024 – Stacjonarny
28-03-2024 – Online

Łomża

07-03-2024 – Stacjonarny
21-03-2024 – Stacjonarny
28-03-2024 – Online

Płock

07-03-2024 – Stacjonarny
21-03-2024 – Stacjonarny
28-03-2024 – Online

W cenie szkolenia znajduje się koszt materiałów dydaktycznych, zajęcia teoretyczne i praktyczne oraz platforma szkoleniowa do egzaminu

Kurs prowadzony jest przez doświadczoną kadrę wykładowców i instruktorów, którzy w przystępnych słowach omawiają zagadnienia związane z problematyką wózków jezdniowych podnośnikowych. Atutem zajęć praktycznych realizowanych w naszej firmie jest nowoczesny sprzęt, na którym uczą się nasi kursanci. Dzięki temu, bez przeszkód podejmują oni pracę w zawodzie zaraz po zdanym egzaminie.

Ważna Informacja!!! 
Wszystkie zaświadczenia kwalifikacyjne wydane na podstawie postępowań wszczętych przez UDT przed 01 czerwca 2019 roku straciły ważność 1 stycznia 2024.
ODNÓW SWOJE UPRAWNIENIA z Centrum Szkoleniowym LEKTOR.
Informacje: tel 503 903 303 

 

Skip to content