Panel kursanta

Maszyny do robót drogowych

Opis kursu:

Kurs na operatora rębaka do drewna to sposób na uzyskanie nowych uprawnień w drogownictwie oraz podniesienie szans na uzyskanie atrakcyjnej i dobrze płatnej pracy.

 

Po szkoleniu każdy uczestnik kursu:

  • otrzymuje zaświadczenie o ukończenia kursu w zakresie pracy i obsługi rębaka do drewna

 

Modułowy program nauczania pozwala uczestnikom szkolenia łaczyć ze sobą poszczególne kursy np: operatora skrapiarki do nawierzchni dróg  i operatora zagęszczarki i ubijaków wibracyjnych.

Organizacja kursu:
W zależności od potrzeb uczestników, kurs na operatora rębaka do drewna może być realizowany w trybie całodziennym, popołudniowym albo weekendowym. Do potrzeb kursantów w sposób elastyczny dopasujemy także terminy i godziny zajęć.

Szkolenie prowadzone jest przez doświadczoną kadrę wykładowców i kompetentnych instruktorów, którzy w sposób przystępny przekazują posiadaną wiedzę i umiejętności.

W ramach kursu realizujemy zajęcia teoretyczne i praktyczne. Te ostatnie prowadzone są na nowoczesnym sprzęcie, dzięki któremu osoby kończące nasze szkolenia są w pełni przygotowane do pracy i obsługi rębaka do drewna.

Uczestnikiem kursu może zostać osoba, która:
  • jest pełnoletnia (ukończone 18 lat),
  • posiada co najmniej wykształcenie podstawowe,

Zdobądź Specjalistyczne Umiejętności i Podnieś Swoje Kwalifikacje!

W dynamicznie rozwijającym się przemyśle drzewnym, gdzie popyt na profesjonalnie przygotowane drewno jest wysoki, umiejętność obsługi rębaka do drewna staje się kluczowa. Nasz kurs oferuje Ci kompleksowe szkolenie, które przygotuje Cię do efektywnej i bezpiecznej pracy z rębakami. Dzięki inwestycji w wysokości tylko 700 PLN, zyskasz nie tylko praktyczne umiejętności, ale także cenne certyfikaty potwierdzające Twoje kwalifikacje.

Dlaczego warto zainwestować w nasz kurs?

  • Nauka od branżowych ekspertów – Skorzystaj z wiedzy przekazywanej przez doświadczonych profesjonalistów, którzy wprowadzą Cię w tajniki efektywnego i bezpiecznego korzystania z rębaka.
  • Intensywne szkolenie praktyczne – Nasze zajęcia praktyczne pozwalają na bezpośrednie zastosowanie nabytej wiedzy, co jest nieocenione w szybkim osiąganiu profesjonalizmu.
  • Atrakcyjna cena – Zdobądź kluczowe umiejętności w jednej z najszybciej rozwijających się branż za jedynie 700 PLN.

Wyposaż Się w Umiejętności, Które Rozwiną Twoją Karierę

Po ukończeniu kursu na operatora rębaka do drewna, będziesz posiadał nie tylko teoretyczną wiedzę, ale przede wszystkim praktyczne umiejętności potrzebne w codziennej pracy. Zdobycie certyfikatu za jedyne 700 PLN otwiera przed Tobą możliwości pracy w różnych sektorach przemysłu drzewnego, znacznie zwiększając Twoje szanse na lepsze oferty pracy.

Maszyny do robót drogowych

Cena kursu:

700

 zł.

Najbliższe terminy:

Radzymin

27-05-2024 – Stacjonarny

Warszawa

27-05-2024 – Stacjonarny

Łomża

27-05-2024 – Stacjonarny

Płock

27-05-2024 – Stacjonarny

W cenie kursu zawarte są wykłady razem z kompletem materiałów szkoleniowych, zajęcia praktyczne realizowane na naszym poligonie.

Skip to content