Panel kursanta

Urządzenia dźwigowe UDT

Opis kursu:

Kurs prowadzony przez Centrum Szkoleniowe Lektor umożliwia zdobycie uprawnień i nabycie wiedzy z zakresu obsługi wózków jezdniowych  podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz z osobą obsługującą wraz z ładunkiem

Dzięki możliwości zmiany osprzętu w ładowarkach teleskopowych, maszyny te można przystosować do różnego typu prac. Dzięki temu nie brakuje zleceń na ich wykorzystanie. Rynek wciąż poszukuje wykwalifikowanych operatorów wózków jezdnych kat. I WJO, oferując im stabilną i dobrze płatną pracę.

Jaki cel ma kurs na ładowarkę teleskopową?

Szkolenie na ładowarki teleskopowe jest dobrą inwestycją w konkurencyjność na rynku pracy. Kurs dotyczy ładowarek teleskopowych, czyli wózków jezdnych ze zmienną długością wysięgnika, ma na celu przygotowanie pracownika do bezpiecznej i wydajnej pracy z urządzeniem. Szkolenie uczy praktycznej eksploatacji maszyny oraz zasad BHP obowiązujących podczas pracy z nią.

Nasz kurs przygotowuje do zdania egzaminu przed komisją wybraną przez kierownika terenowego Urząd Dozoru Technicznego. Dzięki temu, uczestnicy kursu mają możliwość uzyskania kwalifikacji zawodowych w zawodzie operator wózków jezdnych (dawna kat. I WJO).

Szkolenia obejmują zarówno umiejętności praktyczne, jak i wiedzę teoretyczną.

Ładowarka teleskopowa – szczegóły kursu

Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanych wykładowców i doświadczonych instruktorów, którzy w sposób łatwy i przystępny przekazują swoją wiedzę. Zajęcia praktyczne odbywają się z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Dzięki praktycznym ćwiczeniom na ładowarkach teleskopowych, uczestnicy mogą z powodzeniem zacząć pracę w zawodzie od razu po zakończeniu kursu.

Zajęcia organizowane w naszym ośrodku podzielone są na trzy bloki:

 • część teoretyczną – w trakcie wykładów kursanci poznają rodzaje i budowę wózków widłowych oraz dowiadują się, jak bezpiecznie korzystać z wózka widłowego (jakie czynności należy wykonać przed i po zakończeniu pracy),
 • nauka i praca z testami egzaminacyjnymi. Zasady wypełniania testów, zasady oceny oraz nauka. Jako JEDYNY ośrodek szkoleniowy w Polsce dla Swoich kursantów wprowadziliśmy autorski program nauki, wyposażony w kluczowe narzędzie do sprawdzania wiedzy oraz oceny wyników swojej pracy.
 • część praktyczną – pod okiem doświadczonego instruktora kursanci chcący zdobyć uprawnienia na wózki widłowe uczą się, jak poprawnie korzystać
  z urządzenia.

Gdzie znajdziesz pracę po kursie na operatora ładowarki?

Każda ładowarka teleskopowa może pracować z dodatkowym osprzętem, takim jak: widły, kosze, łyżki. Maszyny są więc często wykorzystywane w budownictwie, przemyśle oraz rolnictwie. Urządzenia pracują przy transporcie kruszyw, pracach ziemnych, a także przy rozładunku i załadunku palet i big-bagów w magazynach.

Osoby posiadające uprawnienia na ładowarki teleskopowe, z powodzeniem pracują jako samodzielni usługodawcy.

Uczestnikiem kursu może zostać osoba, która:
 • jest pełnoletnia (ukończone 18 lat),
 • posiada co najmniej wykształcenie podstawowe,
 • prawo jazdy kategorii B, w przypadku posiadania prawa jazdy C kursant ma możliwość poruszania się dźwigiem po drogach publicznych.

Osiągnij Nowy Poziom Umiejętności w Obsłudze Maszyn UDT!

W dzisiejszym szybko rozwijającym się sektorze budownictwa i logistyki, umiejętność obsługi ładowarek teleskopowych jest kluczowa. Nasz kurs zapewnia nie tylko podstawowe wykształcenie, ale także zaawansowane techniki operacyjne dla wózków specjalizowanych ze zmiennym wysięgiem. Za jedyne 1000 PLN, kurs ten oferuje niezbędne szkolenie praktyczne i teoretyczne, które przygotuje Cię do pracy w różnych środowiskach operacyjnych.

Dlaczego warto wybrać nasz kurs?

 • Intensywne Szkolenie Praktyczne – Zajęcia na wózkach specjalizowanych, które pozwolą Ci opanować umiejętności niezbędne do bezpiecznego i efektywnego użytkowania ładowarek teleskopowych.
 • Doświadczeni Instruktorzy – Nasz kurs prowadzony jest przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy dostarczają wiedzę zgodnie z najnowszymi standardami bezpieczeństwa i techniki.
 • Atrakcyjna Cena – Inwestycja w Twoją przyszłość zawodową za tylko 1000 PLN, która otworzy przed Tobą nowe możliwości w przemyśle budowlanym i logistycznym.

Wypracuj Przewagę na Rynku Pracy

Zdobądź certyfikat operatora ładowarek teleskopowych, który jest ceniony w wielu sektorach przemysłu. Profesjonalne szkolenie za 1000 PLN jest doskonałą inwestycją w Twoją przyszłość zawodową, umożliwiając Ci uzyskanie lepszych ofert pracy i zapewniając wyższe zarobki.

Nie Przegap Szansy – Zapisz Się na Kurs Już Dziś!

Jeżeli chcesz poszerzyć swoje umiejętności i stać się poszukiwanym specjalistą, nasz kurs na operatora wózków specjalizowanych ze zmiennym wysięgiem za 1000 PLN jest idealnym wyborem. Zarejestruj się już teraz i zacznij swoją podróż do zostania certyfikowanym operatorem ładowarek teleskopowych. Twoja przyszłość zawodowa zaczyna się tutaj – zainwestuj w siebie już dzisiaj!

Urządzenia dźwigowe UDT

Cena kursu:

1000
*

 zł.

*Do ceny należy doliczyć koszt organizacji sesji egzaminacyjnej wraz z wydaniem uprawnień

Najbliższe terminy:

Radzymin

14-06-2024 – Online
20-06-2024 – Stacjonarny
04-07-2024 – Stacjonarny

Warszawa

14-06-2024 – Online
20-06-2024 – Stacjonarny
04-07-2024 – Stacjonarny

Łomża

14-06-2024 – Online
20-06-2024 – Stacjonarny
04-07-2024 – Stacjonarny

Płock

14-06-2024 – Online
20-06-2024 – Stacjonarny
04-07-2024 – Stacjonarny

Kurs prowadzony jest przez doświadczoną kadrę wykładowców i instruktorów, którzy w przystępnych słowach omawiają zagadnienia związane z problematyką wózków jezdniowych podnośnikowych. Atutem zajęć praktycznych realizowanych w naszej firmie jest nowoczesny sprzęt, na którym uczą się nasi kursanci. Dzięki temu, bez przeszkód podejmują oni pracę w zawodzie zaraz po zdanym egzaminie.

 

Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Gospodarki z dnia 18 lipca 2001 r. w sprawie trybu sprawdzania kwalifikacji wymaganych przy obsłudze i konserwacji urządzeń technicznych (Dz. U. z 2001 r. nr 79, poz. 849 wraz z późniejszymi zmianami).

 

Ważna Informacja!!! 
Wszystkie zaświadczenia kwalifikacyjne wydane na podstawie postępowań wszczętych przez UDT przed 01 czerwca 2019 roku straciły ważność 1 stycznia 2024.
ODNÓW SWOJE UPRAWNIENIA z Centrum Szkoleniowym LEKTOR.
Informacje: tel 503 903 303 

 

Skip to content