Panel kursanta

Kursy spawania

Opis kursu:

Metoda penetracyjna  to jedna z najstarszych technik badań nieniszczących. Stosowana jest do wykrywania płaskich, wąskoszczelinowych nieciągłości powierzchniowych oraz nieszczelności złączy spawanych.
Jest to bezciśnieniowa metoda, wykorzystująca  zjawisko włoskowatości pozwalające na wnikanie penetrantu w bardzo wysokie przestrzenie,
także wbrew grawitacji.

Badania penetracyjne (PT) spoin przeprowadza się  zazwyczaj po wykonaniu  badań wizualnych oraz usunięciu z powierzchni niezgodności. Jest to bardzo skuteczna i uniwersalna metoda kontrolna.

 

Uczestnikiem kursu może zostać osoba, która:
  • jest pełnoletnia (ukończone 18 lat),
  • posiada co najmniej wykształcenie podstawowe,

Jeśli uczestnik kursu chce poszerzyć posiadane uprawnienia winien przedstawić książkę spawacze, która potwierdza posiadanie przez niego innych uprawnień spawalniczych.

Odkryj Sztukę Precyzyjnych Inspekcji – Profesjonalne Szkolenie PT!

Badania penetracyjne (PT), znane również jako testy cieków, są kluczowymi technikami w detekcji defektów powierzchniowych w materiałach używanych w wielu sektorach przemysłu, w tym lotnictwie, automatyce, konstrukcjach budowlanych i inżynierii mechanicznej. Nasz kurs oferuje dogłębne szkolenie w tej specjalistycznej metodzie kontroli jakości za jedyne 3900 PLN. To inwestycja, która zapewni Ci umiejętności wysoko cenione na rynku pracy, zwiększając Twoje szanse na uzyskanie prestiżowej pozycji w branży.

Dlaczego warto wybrać nasz kurs?

  • Kompleksowe Szkolenie Teoretyczne i Praktyczne – Oferujemy szczegółowe wprowadzenie do teorii oraz praktyczne zastosowania metod PT, pozwalając uczestnikom na osiągnięcie wysokiego poziomu biegłości.
  • Instrukcja od Branżowych Liderów – Nasi instruktorzy to uznani eksperci z bogatym doświadczeniem praktycznym w prowadzeniu badań penetracyjnych, co gwarantuje najwyższą jakość kształcenia.
  • Cena Konkurencyjna – Inwestycja w wysokości 3900 PLN jest atrakcyjna wobec potencjalnych zarobków i kariery, jaką możesz rozwinąć, posiadając te specjalistyczne umiejętności.

Certyfikat, Który Rozwija Twoją Karierę

Zakończenie kursu z certyfikatem w zakresie badań penetracyjnych PT otwiera przed Tobą drzwi do zaawansowanych ról w kontroli jakości, inspekcji i bezpieczeństwie produktów. Szkolenie za 3900 PLN stanowi strategiczną inwestycję w Twoją przyszłość zawodową, umożliwiając Ci pracę na kluczowych stanowiskach w różnych sektorach przemysłowych.

Zapisz Się Już Dziś i Podejmij Wyższe Wyzwania Zawodowe!

Jeśli jesteś gotów na poważne zobowiązanie wobec swojej przyszłości zawodowej i chcesz zainwestować w rozwój swoich umiejętności, nasz kurs „PT-badania penetracyjne” za 3900 PLN jest idealnym wyborem. Zarejestruj się teraz, aby skorzystać z niepowtarzalnej szansy na zdobycie umiejętności, które są niezmiernie cenne na rynku pracy. Inwestuj w swoją przyszłość już teraz – twoja kariera zawodowa może tylko na tym zyskać!

Kursy spawania

Cena kursu:

3900
*

 zł.

*PT (PT1+PT2)

Najbliższe terminy:

Radzymin

10-06-2024 – Stacjonarny

Warszawa

10-06-2024 – Stacjonarny

Łomża

10-06-2024 – Stacjonarny

Płock

10-06-2024 – Stacjonarny
Skip to content