Panel kursanta

Urządzenia dźwigowe UDT

Opis kursu:

Kurs hakowego – sygnalisty umożliwia uzyskanie uprawnień do pracy w charakterze hakowego – sygnalisty w zakresie wykonywanych prac transportowych z użyciem urządzeń dźwigowych, na placach budów, w magazynach lub na placach składowych materiałów budowlanych. Dzięki jego ukończeniu można zdobyć nowy i poszukiwany w wielu branżach zawód.

Kurs umożliwia zdobycie uprawnień operatora hakowego – sygnalisty i uprawnienia do wykonywania prac transportowych z zastosowaniem urządzeń dźwigowych transportu bliskiego.

Polecamy kurs na operatora żurawia.

Organizacja kursu
Dostosowujemy godziny, terminy, a nawet tryb realizacji zajęć do potrzeb naszych kursantów. W Centrum Szkolenia LEKTOR zajęcia mogą odbywać się w trybie całodziennym, popołudniowym czy weekendowym.

Zajęcia są prowadzone przez profesjonalną kadrę wykładowców i instruktorów, którzy w przystępny sposób przekazują potrzebną wiedzę i umiejętności.

Kurs obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne. Te ostatnie realizowane są na naszym poligonie, gdzie wykorzystywany jest nowoczesny sprzęt umożliwiający naszym kursantom nauczenie się zawodu na maszynach, które są powszechnie wykorzystywane w polskich firmach.

Szkolenie kończy się egzaminem państwowym, składającym się z części praktycznej i teoretycznej. Po zdanym egzaminie absolwenci otrzymują:

  • świadectwo ukończenia kursu,
  • uprawnienia do wykonywania pracy hakowego – sygnalisty.
Uczestnikiem kursu może zostać osoba, która:
  • jest pełnoletnia (ukończone 18 lat),
  • posiada co najmniej wykształcenie podstawowe,
  • prawo jazdy kategorii B, w przypadku posiadania prawa jazdy C kursant ma możliwość poruszania się dźwigiem po drogach publicznych.

Urządzenia dźwigowe UDT

Cena kursu:

400
*

 zł.

*Do ceny należy doliczyć koszt organizacji sesji egzaminacyjnej wraz z wydaniem uprawnień

Najbliższe terminy:

Radzymin

22-02-2024 – Stacjonarny
07-03-2024 – Stacjonarny
21-03-2024 – Stacjonarny

Warszawa

22-02-2024 – Stacjonarny
07-03-2024 – Stacjonarny
21-03-2024 – Stacjonarny

Łomża

22-02-2024 – Stacjonarny
07-03-2024 – Stacjonarny
21-03-2024 – Stacjonarny

Płock

22-02-2024 – Stacjonarny
07-03-2024 – Stacjonarny
21-03-2024 – Stacjonarny

W cenie kursu zawarte są koszty:

wykładów

materiałów szkoleniowych

zajęć praktycznych

Ukończenie naszego kursu umożliwia uzyskanie umiejętności z zakresu zasad i przepisów w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowisku hakowego oraz stosowanych technik przygotowania i przewozu towarów przy pomocy urządzeń dźwigowych, właściwego doboru lin, zawiesi i oprzyrządowania w zależności od warunków transportu i rodzaju ładunku, bezpiecznej eksploatacji i obsługi zawiesi cięgnowych, w tym metod podwieszania i prowadzenia ładunku, oceny zagrożeń związanych z wykonywaną pracą oraz metod ochrony przed zagrożeniami.

Skip to content