Centrum szkolenia kierowców
i operatorów maszyn budowlanych
Masz pytania? KLIKNIJ KONTAKT
Kursylektor.plProfesjonalne szkolenia zawodowe ! Kursy na koparkę
Kursy na Koparkę


Dlaczego uprawnienia na koparki warto zdobyć właśnie u nas?

Jeżeli chcesz pracować jako operator koparki jednonaczyniowej, musisz odbyć kurs. Wybierając naszą ofertę, zyskasz, bo:

  • podczas zajęć teoretycznych dowiesz się, jak są zbudowane koparki. Zdobędziesz również umiejętności w zakresie organizacji pracy koparek jednonaczyniowych i będziesz wiedział, jak kontrolować jakość pracy operatów tych maszyn. Odbycie u nas kursu umożliwia też zdobycie pracy w firmach specjalizujących się w prowadzeniu napraw i przeglądów koparek;
  • dowiesz się, jak bezpiecznie wykonywać pracę w charakterze operatora koparek. Mając już uprawnienia na koparkę, będziesz potrafił zadbać o swoje bezpieczeństwo w czasie wykonywania prac;
  • podczas zajęć praktycznych będziesz miał do czynienia z nowoczesnymi koparkami jednonaczyniowymi. Pod okiem naszych wykładowców nauczysz się poprawnie obsługiwać różne rodzaje koparek;
  • będziesz uczył się od fachowców. Zatrudniamy doświadczonych instruktorów, którzy potrafią w przystępny sposób przekazać wiedzę;
  • zajęcia odbywają się w dogodnych terminach. W Centrum Szkoleniowym Lektor uprawnienia na koparkę zdobędziesz w trybie nauki całodziennej, popołudniowej lub weekendowej.

Kompleksowo przygotujemy Cię do egzaminu na operatora koparki

Koparka to jedna z maszyn budowlanych, na obsługę której trzeba mieć stosowne uprawnienia. Organizowany przez nas kurs na operatora koparki to kompleksowe przygotowanie do egzaminu państwowego odbywającego się przed komisją egzaminacyjną Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego. Zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne są prowadzone pod kątem pytań, które mogą pojawić się na egzaminie.

Ile kosztuje kurs na koparkę?

Aktualna cena kursu na koparki znajduje się powyżej. Cena obejmuje materiały szkoleniowe – nie będziesz musiał kupować dodatkowych książek czy testów.

Kurs na operatora koparkoładowarek kl.III - wszystkie

Kurs operatora koparko-ładowarki pozwala zdobyć uprawnienia do wykonywania tego zawodu. Jego ukończenie daje szansę na wykonywanie każdego rodzaju prac związanych z obsługą maszyn typu koparko-ładowarka wszystkich typów w ramach kl. III.

Kurs na operatora koparek jednonaczyniowych w klasie III do 25 ton masy całkowitej

Kurs na operatora koparek jednonaczyniowych w klasie III to dobry sposób do nabycia kwalifikacji do wykonywania zawodu operatora koparki jednonaczyniowej w zakresie III klasy, a w efekcie zdobycie nowego i poszukiwanego zawodu.

Kurs na operatora koparek jednonaczyniowych w klasie I - wszystkie

Chcesz pracować jako operator koparek jednonaczyniowych? Niezbędne uprawnienia na koparkę możesz zdobyć właśnie u nas. Centrum Szkoleniowe Lektor to miejsce, w którym cyklicznie organizowany jest kurs na operatora koparki jednonaczyniowej w I klasie. U nas zdobędziesz niezbędną wiedzę teoretyczną na temat koparek, a także nauczysz się je prawidłowo obsługiwać.